882-050-535 698-084-725

Szamba betonowe Jędrzejów

Zanim zdecydujesz się wybrać zbiornik na ścieki, musisz pamiętać o kilku bardzo ważnych kryteriach. Kluczowe znaczenie ma pojemność zbiornika i jego budowa. W naszym asortymencie możesz znaleźć konstrukcje o różnych parametrach, więc z łatwością sięgniesz po propozycję, najlepiej dopasowaną do własnych oczekiwań.

Proponujemy wyłącznie najwyższej jakości szamba betonowe. Co ważne, dysponujemy własną linią produkcyjną, a nad przebiegiem prac czuwają doświadczeni eksperci. Dzięki temu możemy zaproponować rozwiązania, które sprawdzą się przez długie lata. Wszystko to sprawia, że z naszej oferty skorzystało już bardzo wielu klientów.

Zapoznaj się z pełnym asortymentem, w którym na pewno znajdziesz idealne rozwiązanie. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na wsparcie doświadczonych ekspertów, którzy udzielą Ci niezbędnych wskazówek. W ten sposób na pewno dokonasz udanej inwestycji. Wybierz usługę Szamba Jędrzejów i zapomnij o wszelkich kompromisach.

 

Jak wybrać zbiornik o odpowiedniej pojemności?

Jednym z kluczowych parametrów jest pojemność zbiornika. Ta powinna być dopasowana do ilości nieczystości, które są wytwarzane w gospodarstwie domowym. W naszej ofercie z powodzeniem znajdziesz najlepszą opcję. Poznaj szczegółowe informacje i sprawdź, o czym musisz pamiętać.

Zwróć uwagę, że ilość ścieków, jakie powstają w gospodarstwie domowym sięga ok. 95% zużycia wody. Szacunkowo jedna osoba zużyje ok. 150-200 litrów wody dziennie. Na tej podstawie możesz prosto obliczyć odpowiednią pojemność.  Pomnóż średnie zużycie przez liczbę domowników i częstotliwość, z jaką odbywa się wywóz nieczystości (np. 14 dni). Wynik zapisz w odpowiedniej jednostce – metrach sześciennych. To jeszcze nie wszystko. Musisz pamiętać, że kluczowym aspektem jest pojemność użytkowa szamba. Dotyczy ona przestrzeni pod miejscem, w którym wprowadza się rurę kanalizacyjną.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo przy wyborze szamba. Ponadto gwarantujemy transport na posesję oraz fachowy montaż. Dysponujemy nowoczesnymi technologiami i wysokiej klasy sprzętem, więc o jakość usług możesz być spokojny,

 

Szamba Jędrzejów – jak zbudowany jest zbiornik?

Bardzo ważnym kryterium jest budowa szamba. W naszej ofercie znajdziesz konstrukcje jedno- oraz dwukomorowe. Najczęściej klienci sięgają po ten pierwszy wariant. Natomiast dwukomorowy zbiornik będzie idealnym rozwiązaniem w przypadku możliwości doprowadzenia części wody przez drenaż do gleby.

Weź pod uwagę, że dwukomorowe szambo ma przegrodę przelewową. Jest to element, który zatrzymuje grube ścieki w pierwszej komorze i pozwala na przedostawanie się nieczystości płynnych do drugiej części. Pamiętaj, że takie szamba mają dwa kominy rewizyjne, co przekłada się na bardzo łatwy dostęp.

Zanim dokonasz wyboru, skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania. Dzięki temu znacznie łatwiej sięgniesz po najlepsze rozwiązanie. Już od pomagamy klientom, zapewniając najwyższy standard usług. Dołącz do wielu zadowolonych inwestorów.