Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Augustów

Szamba betonowe Augustów

Chcesz wybrać szambo, które perfekcyjnie sprawdzi się na Twojej posesji? W naszej ofercie z powodzeniem znajdziesz idealne rozwiązanie. Poznaj kilka praktycznych wskazówek, a na pewno dokonasz udanego wyboru.

Opracowaliśmy szeroki asortyment szamb betonowych, które wyróżniają się kapitalną jakością. Ponadto mamy własną linię produkcyjną, dzięki czemu wprowadzamy na rynek konstrukcje najlepiej dopasowane do potrzeb klientów. Nad każdym procesem czuwa profesjonalny zespół, co przekłada się na trwałość i niezawodność naszych konstrukcji.

Przed dokonaniem inwestycji rzuć okiem na specyfikację techniczną interesujących Cię rozwiązań i oceń, które z nich najlepiej wpisze się w zakres Twoich oczekiwań. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na fachowe porady ze strony naszych ekspertów. Wszystkie te atuty sprawiają, że usługa Szamba Augustów cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród wymagających klientów.

Jak wybrać szambo o właściwej pojemności?

Jednym z najważniejszych parametrów technicznych jest pojemność zbiornika na ścieki. Jak wybrać idealną opcję? Przede wszystkim pamiętaj, że ilość zużywanych ścieków sięga w ok. 95% ilości wykorzystanej wody. Natomiast jeden mieszkaniec zużywa średnio od 150 do 200 litrów wody. Dzięki tym danym możesz wykonać proste obliczenia np. dla rodziny czteroosobowej, przy wywozie szamba raz na 2 tygodnie.

Pomnóż 175 litrów (średnie zużycie) x 4 domowników x 14 dni. Otrzymany wynik zamień na metry sześcienne. W tym przypadku jest to 9,8 m3. Pamiętaj jednak, że często spotykanym parametrem jest pojemność użytkowa zbiornika. Ta dotyczy przestrzeni pod miejscem, gdzie wprowadza się rurę kanalizacyjną.

Właściwy wybór szamba obejmuje kilka niuansów. Dobrze to rozumiemy, dlatego zapewniamy tak potrzebne wsparcie przy wyborze najlepszych rozwiązań na rynku. W dodatku gwarantujemy transport zbiornika na posesję oraz jego profesjonalną instalację. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybierasz rozwiązanie na długie lata.

Szamba Augustów – budowa zbiorników

Kolejnym istotnym kryterium jest budowa zbiorników na ścieki. W naszej ofercie znajdziesz zarówno jednokomorowe, jak i dwukomorowe konstrukcje. Które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej? Otóż pierwsze z nich stanowi standard, który sprawdza się na wielu posesjach. Natomiast druga opcja to dobry wybór, jeżeli istnieje możliwość doprowadzania części wody do gleby za pośrednictwem tzw. drenażu.

Zwróć uwagę, że dwukomorowa instalacja charakteryzuje się przegrodą przelewową. Ten element montuje się w 2/3 bądź połowie długości zbiornika. Jego zadaniem jest oddzielanie tzw. grubych ścieków od płynnych. Ponadto takie szambo ma dwa kominy rewizyjne, więc dostęp do niego jest ułatwiony.

Jeśli szukasz zbiornika idealnie dopasowanego do osobistych preferencji, koniecznie skontaktuj się z naszymi ekspertami. Niejednokrotnie instalowaliśmy szamba w Augustowie oraz okolicznych miejscowościach, a nasze usługi cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Dołącz do wielu zadowolonych klientów.

Napisz do nas