Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Kutno

Szamba betonowe Kutno

O wyborze szamba nigdy nie powinien decydować przypadek. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, a sięgniesz po rozwiązanie, które wpisze się w zakres Twoich potrzeb. Teraz z łatwością dokonasz udanej inwestycji.

Nasz asortyment obejmuje szamba betonowe bardzo wysokiej jakości. Wiedza technologiczna oraz wieloletnia praktyka pozwoliły nam opracować własną linię produkcyjną. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybierasz sprawdzone i polecane przez ekspertów rozwiązania.

Przed dokonaniem wyboru koniecznie zapoznaj się z ofertą i sprawdź, które szambo najlepiej wpisze się w zakres Twoich oczekiwań. Zawsze proponujemy klientom rozwiązania, zaprojektowane przez doświadczonych specjalistów, więc o jakość i funkcjonalność na długie lata możesz być spokojny.

Jak wybrać szambo?

Zanim wybierzesz szambo, musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów technicznych. Kluczowym parametrem jest pojemność, którą należy dopasować do liczby domowników. W ofercie znajdziesz zbiorniki o różnych wymiarach, więc z powodzeniem znajdziesz idealną opcję dla siebie.

Pamiętaj, że ilość powstających ścieków odpowiada ok. 95% zużytej wody. Według szacunków jeden domownik zużywa ok. 150-200 litrów wody w ciągu dnia. Możesz z łatwością obliczyć odpowiednią pojemność zbiornika, mnożąc ilość powstałych ścieków przez czas przetrzymywania ich w szambie.

Przy założeniu, że ścieki wywożone są raz na 2 tygodnie wykonamy prosty rachunek. 175 l ścieków x 14 dni x 4 domowników, co daje wynik 9800 litrów. Dzięki temu wiesz, jakiej pojemności zbiornik najlepiej wybrać. W naszej ofercie z powodzeniem znajdziesz idealne rozwiązanie.

Pamiętaj, że możesz wykorzystać taką część szamba, która znajduje się poniżej miejsca, w którym wprowadzana jest rura kanalizacyjna. W takim przypadku mówi się o pojemności czynnej lub użytkowej.

Nasza firma zapewnia transport zbiorników oraz ich profesjonalny montaż. Wystarczy skontaktować się z ekspertami i złożyć zamówienie. Z tej oferty skorzystało już wielu mieszkańców Kutna i okolic.

Szamba Kutno – na co jeszcze zwrócić uwagę?

Bardzo ważnym kryterium wyboru jest budowa szamba. Wyróżniamy zbiorniki jedno- oraz dwukomorowe. W większości przypadków dobrze sprawdza się to pierwsze rozwiązanie, więc cieszy się największą popularnością. Natomiast dwukomorowa konstrukcja znajdzie zastosowania na posesjach, gdzie istnieje możliwość legalnego odprowadzania wody do gleby przez drenaż.

Zbiornik dwukomorowy ma przegrodę przelewową, która zatrzymuje grube ścieki w komorze pierwszej i powoduje, że płynne ścieki dostają się do drugiej. Konstrukcja najczęściej jest montowana w połowie bądź 2/3 długości szamba. W dodatku charakteryzuje się dwoma kominami rewizyjnymi, co pozwala na wygodny dostęp.

Niezależnie od tego, jakiego wyboru dokonasz, na pewno otrzymasz fachowe wsparcie ze strony naszych specjalistów. Wystarczy się z nimi skontaktować i zapytać o szczegółowe informacje. Przekonało się o tym wielu zadowolonych klientów. Dołącz do nich i skorzystaj ze sprawdzonej oferty.

Napisz do nas