Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Kamieńsk

Szamba betonowe Kamieńsk

Wybór odpowiedniego zbiornika na ścieki pozwoli Ci zadbać o komfort we własnym gospodarstwie domowym. Z uwagi na zróżnicowane wymagania klientów wprowadziliśmy do oferty wiele rozwiązań, dzięki czemu każdy znajdzie propozycję perfekcyjnie dopasowaną do osobistych potrzeb.

Przede wszystkim współpracujemy z doświadczonymi ekspertami o wieloletnim doświadczeniu. Ich wiedza technologiczna sprawia, że możemy zaoferować zbiorniki betonowe pierwszorzędnej jakości. W dodatku dysponujemy własną linią produkcyjną, a asortyment jest bardzo szeroki.

Zanim zdecydujesz się na zakup zbiornika, zapoznaj się z ofertą i sprawdź, jak wiele rozwiązań dla Ciebie przygotowaliśmy. To świetna propozycja dla wszystkich wymagających klientów, którzy cenią profesjonalizm i szukają usług najwyższej jakości. Z nami wybierzesz szambo na długie lata.

Pojemność zbiornika na ścieki

Pojemność szamba stanowi kluczowy aspekt, na który musisz zwrócić uwagę przy zakupie. Jak dokonać udanej inwestycji? Przede wszystkim pojemność musi być dopasowana do ilości wytwarzanych w gospodarstwie domowym ścieków. Według szacunków odpowiada ona w 95% zużyciu wody.

Ponadto zużycie wody na jedną osobę sięga 150-200 litrów w ciągu dnia. Obliczyliśmy pojemność zbiornika dla czteroosobowej rodziny i przy wywozie szamba raz na 2 tygodnie. Wystarczy skorzystać z prostego wzoru: 175 l (średnie zużycie) x 4 domowników x 14 dni. Wynik to 9800 m3. Musisz jednak pamiętać, że możliwa do wykorzystania jest jedynie pojemność czynna. Dotyczy ona przestrzeni, która znajduje się poniżej miejsca, w którym wprowadza się rurę kanalizacyjną.

Które rozwiązanie będzie najlepsze? Nie musisz być ekspertem, aby sięgnąć po idealnie dopasowany model. Nasi eksperci na pewno udzielą Ci sprawdzonych wskazówek, dzięki czemu dokonasz udanej inwestycji. Ponadto dysponujemy własnym transportem i proponujemy fachowy montaż. To świetna wiadomość dla wymagających klientów, którzy cenią wygodę.

Szamba Kamieńsk – budowa zbiorników

Bardzo ważnym aspektem przy wyborze zbiornika jest jego budowa. Zwróć uwagę, że w asortymencie znajdziesz szamba jednokomorowe oraz dwukomorowe. Jak dokonać udanego wyboru? Otóż najczęściej sprawdza się ta pierwsza opcja. Jednak zbiornik dwukomorowy znajdzie zastosowanie, jeżeli istnieje opcja odprowadzenia wody do gleby przez drenaż.

Ponadto szambo dwukomorowe ma przegrodę przelewową, która pozwala na zatrzymanie grubych ścieków w pierwszej komorze. Natomiast ścieki płynne przedostają się do komory drugiej. Przegroda jest montowana w połowie lub 2/3 długości szamba. Ponadto taki zbiornik charakteryzuje się dwoma kominami rewizyjnymi, co pozwala na łatwy dostęp.

Niezależnie od tego, na który zbiornik się decydujesz, możesz liczyć na fachowe doradztwo ze strony naszych specjalistów. Wystarczy, że skontaktujesz się z nimi, a otrzymasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Instalowaliśmy już wiele zbiorników w Kamieńsku oraz okolicznych miejscowościach. Dołącz do zadowolonych klientów, którzy nam zaufali.

Napisz do nas