Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Ostrołęka

Szamba betonowe Ostrołęka

Zastanawiasz się, jak wybrać szambo betonowe idealnie dopasowane do osobistych potrzeb? Wystarczy zapoznać się z naszą ofertą, w której na pewno znajdziesz zbiornik odpowiedni na Twoją posesję. Poznaj kilka cennych wskazówek, a udana inwestycja będzie w zasięgu ręki.

Wprowadziliśmy na rynek wyłącznie wysokiej jakości szamba. To szczelne i niezawodne konstrukcje opracowane przez doświadczonych ekspertów. Kolejną zaletę stanowi własna linia produkcyjna, dzięki czemu możemy zaproponować rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb wymagających klientów.

Na usługę szamba Ostrołęka zdecydowało się wielu zadowolonych inwestorów i na pewno warto do nich dołączyć. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy udzielą Ci wielu cennych wskazówek, a bez trudu sięgniesz po zbiornik, który przez wiele lat będzie sprawdzał się perfekcyjnie.

Jak wybrać zbiornik o odpowiedniej pojemności?

Przed zakupem zbiornika na ścieki musisz zwrócić uwagę na kilka bardzo istotnych aspektów. Przede wszystkim liczy się pojemność szamba, która powinna być dopasowana do ilości ścieków wytwarzanych w gospodarstwie domowym. Zwróć uwagę, że wartość ta zazwyczaj odzwierciedla w 95% zużycie wody. Natomiast jeden domownik średnio wykorzystuje od 150 do 200 litrów. Po przeanalizowaniu tych informacji możesz skorzystać z prostego rachunku i dokonać obliczeń dla czteroosobowej rodziny i przy wywozie ścieków raz na 2 tygodnie.

Należy pomnożyć 175 litrów (średnie zużycie) x 4 domowników x 14 dni. Otrzymany wynik wynosi 9800 litrów. Jednak możliwa do wykorzystania przestrzeń znajduje się pod miejscem wprowadzania rury kanalizacyjnej. Zatem musisz wziąć pod uwagę pojemność czynną (użytkową) szamba.

Pamiętaj, że oferujemy również bezpieczny transport, a także instalację szamba na posesji. Nasi eksperci zawsze korzystają ze sprawdzonych, a zarazem nowoczesnych technik, dzięki czemu instalacja przebiegnie szybko i sprawnie. Jeżeli cenisz wygodę, zdecydowanie warto z tej propozycji skorzystać.

Budowa zbiornika na ścieki

Bardzo istotnym kryterium zakupowym jest konstrukcja zbiornika. W naszej ofercie znajdziesz zarówno jednokomorowe, jak i dwukomorowe szamba. Które rozwiązanie okaże się strzałem w dziesiątkę? Zazwyczaj klienci wybierają ten pierwszy wariant, który stanowi standard. Jednak dwukomorowa konstrukcja sprawdzi się znakomicie, jeśli masz możliwość legalnego doprowadzania wody przez drenaż do gleby.

Ponadto dwukomorowy zbiornik ma przegrodę przelewową. Jest to część, która odpowiada za oddzielanie tzw. ścieków grubych od płynnych. Zazwyczaj jest montowana w połowie lub 2/3 długości zbiornika. Ponadto szambo dwukomorowe ma również dwa kominy rewizyjne, co ułatwia dostęp.

Przy zakupie zbiornika zawsze możesz liczyć na fachowe doradztwo ze strony naszych ekspertów. Udzielimy Ci niezbędnych informacji i zaproponujemy rozwiązania, które idealnie wpiszą się w zakres Twoich potrzeb. To doskonała wiadomość dla wymagających klientów. Wybierz sprawdzoną opcję i zapomnij o kompromisach.

Napisz do nas