Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Pułtusk

Szamba betonowe Pułtusk

Szamba betonowe to bezodpływowe zbiorniki na nieczystości, które sprawdzają się tam, gdzie nie ma możliwości podpięcia się do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Na takie rozwiązanie muszą zdecydować się przede wszystkim mieszkańcy mniejszych wsi, mieszkańcy miast decydujący się na budowę domu z dala od centrum oraz wiele innych osób. Nasze szamba Pułtusk od marki Tomex to zbiorniki produkowane z trwałego, zbrojonego betonu, który jest w stanie wytrzymać naprawdę wiele lat, służąc bez większego problemu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak i firmami, dlatego nasza oferta jest bardzo zróżnicowana.

Nasze szamba są szczelne, trwałe, ekologiczne i charakteryzują się naprawdę wysoką jakością. Beton to jeden z trwalszych materiałów, który nie poddaje się naporowi ziemi czy wody. Nasze produkty, zaczynają od zbiorników na ścieki, na zbiornikach na deszczówkę kończąc, to połączenie funkcjonalności, jakości, wytrzymałości oraz wielu innych zalet. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych również nie da sobie z nimi rady. Nasze szamba betonowe to strzał w dziesiątkę!

Tomex, czyli najlepszy producent szamb betonowych w Polsce!

Firma Tomex specjalizuje się w produkcji zbiorników i szamb betonowych. Wykorzystujemy do tego rewelacyjny beton klasy B25. Dodatkowo stosujemy solidne zbrojenie, dzięki któremu zbiornik jest jeszcze lepszej jakości. Każdy produkt opuszczający nasz zakład jest zabezpieczany z zewnątrz specjalną masą izolującą, która nie pozwala na przedostanie się do środka i wydostanie ze środka wody i innych cieczy. Kominek oraz szczelna pokrywa montowane są na specjalistycznym, mrozoodpornym kleju.

Zapewniamy, że nasze szamba betonowe Pułtusk produkowane są przy wykorzystaniu innowacyjnych metod. Bierzemy pod uwagę wszelkie obowiązujące normy, a nasza kadra nieustannie się doszkala, by produkować jeszcze lepsze szamba. Poszerzamy swoją wiedzę, co wpływa na jakość oraz coraz liczniejszą ofertę.

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe — sprawdź już dzisiaj!

Jako firma specjalizująca się w produkcji szamb, do zaoferowania mamy zbiorniki jednokomorowe oraz dwukomorowe. W naszym asortymencie nie brakuje zbiorników o pojemności 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. Jeśli interesują Cię zbiorniki dwukomorowe, posiadamy na sprzedaż szamba o pojemności 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. Pierwszy typ polecany jest głównie właścicielom domów jednorodzinnych i domków letniskowych. Jeśli metraż jest stosunkowo duży, można skorzystać z większych zbiorników, czyli 10 m3 oraz 12 m3. W przypadku domów wielorodzinnych wykorzystuje się zwykle zbiorniki dwukomorowe. Wywożenie nieczystości może śmiało odbywać się maksymalnie co 2 miesiące. Dwie komory pozwalają na osobne zbieranie nieczystości stałych oraz ciekłych.

Nie zwlekaj, jak najszybciej zamów szambo betonowe do swojego domu. Skorzystaj z oferty firmy Tomex, a z pewnością będziesz zadowolony z obsługi klienta, jakości oraz transportu.

Napisz do nas