Jesteś tutaj:

Szamba betonowa Jelenia Góra

Szamba betonowe Jelenia Góra

Wybór odpowiedniego zbiornika na ścieki może zapewnić komfort w twoim gospodarstwie domowym. W naszej ofercie uwzględniliśmy wiele rozwiązań dostosowanych do różnych wymagań naszych klientów. Dzięki temu każdy może znaleźć ofertę idealnie dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb.

Przede wszystkim dzięki współpracy z doświadczonymi fachowcami z wieloletnim stażem oraz ich szerokiej wiedzy technicznej, możemy sobie pozwolić na oferowanie wysokiej jakości zbiorników betonowych. Ponadto mamy własną linię produkcyjną i szeroki asortyment.

Zanim zdecydujesz się na zakup zbiornika, zapoznaj się z naszymi ofertami, aby zobaczyć, ile mamy dla Ciebie w naszej ofercie. To znakomita propozycja dla każdego wymagającego klienta, który ceni sobie profesjonalizm i oczekuje najwyższej jakości obsługi. Dzięki nam wybierzesz szambo na wiele lat.

Zbiornik na ścieki – pojemność

Pojemność szamba jest ważnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy zakupie. Jak sprawić, by twoja inwestycja zakończyła się sukcesem? Przede wszystkim jego pojemność powinna być dostosowana do ilości ścieków wytwarzanych w danym gospodarstwie domowym. Według szacunków stanowić powinna około 95% zużycia wody.

Zużycie wody na mieszkańca wynosi 150-200 litrów dziennie. Pozwoliliśmy sobie obliczyć pojemność zbiornika dla czteroosobowej rodziny i opróżnialiśmy szambo co dwa tygodnie. Wystarczy teraz skorzystać z prostej formuły. 175 litrów (średnie zużycie) x 4 osoby na gospodarstwo domowe x 14 dni. Wynik jest równy 9800 metrów sześciennych. Należy jednak pamiętać, że dostępna jest tylko pojemność czynna. Jest to przestrzeń poniżej, do której wchodzi rura kanalizacyjna.

Jakie rozwiązanie zatem będzie dla Ciebie najlepsze? Nie musisz się na tym znać, aby znaleźć właściwy dla siebie wybór. Nasi eksperci dostarczają sprawdzonych wskazówek, które pomogą Ci dokonać udanych inwestycji. Ponadto posiadamy własny transport oraz oferujemy profesjonalny montaż. To dobra wiadomość dla tych z Państwa, którzy cenią sobie wygodę. 

Szamba Jelenia Góra – budowa zbiorników

Bardzo ważnym czynnikiem podczas wyboru zbiornika jest jego konstrukcja. Należy pamiętać, że w tym asortymencie istnieją jednokomorowe oraz dwukomorowe szamba. Jak zatem dokonać najlepszego wyboru? Pierwsza opcja najczęściej się sprawdza. Jednak zbiorniki dwukomorowe stosuje się, gdy istnieje możliwość odprowadzenia wody do gruntu kanałami poprzez drenaż.

Dodatkowo szambo dwukomorowe posiada przegrodę przelewową, pozwalającą na zatrzymanie ścieków gruboziarnistych w pierwszej komorze. Tymczasem płynne ścieki wpływają do drugiej komory. Przegroda jest zainstalowana w połowie lub w dwóch trzecich długości szamba. Ponadto takie zbiorniki wyróżniają się dwoma zmodyfikowanymi kominami, dzięki czemu jest do nich łatwy dostęp.

Bez względu na to, który zbiornik wybierzesz, nasi specjaliści służą fachową poradą. Po prostu skontaktuj się z nimi, a oni odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. W Jeleniej Górze i okolicznych miejscowościach zamontowaliśmy już wiele zbiorników. Dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów.

Napisz do nas