Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Wyszków

Szamba betonowe Wyszków

Zbiorniki bezodpływowe na nieczystości, inaczej zwane szambami, to bardzo popularne produkty, które nadal wykorzystuje się dość często. Przydają się zarówno we wsi, jak i w mieście. Sięgają po nie osoby, które nie mają dostępu do sieci kanalizacyjnej, a jednak chciałaby się wybudować i zamieszkać na spokojnie w nowym domu. Korzystają z nich także deweloperzy, którzy budują domy wielorodzinne i również mają ten problem z podłączeniem do sieci.

Produkcją zbiorników betonowych zajmuje się firma Tomex. Tworzy je ze stali zbrojeniowej i betonu wysokiej klasy. Te bezodpływowe zbiorniki często wykorzystywane są też jako miejsce do zbierania deszczówki, którą można później wykorzystać w celach ogrodniczych czy rolniczych. Szamba betonowe Wyszków świetnie sprawdzają się w przypadku domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, jak i zabudowań letniskowych. Wybierz odpowiednią pojemność dla swojego gospodarstwa i zamów szambo w firmie Tomex!

Zbiorniki na miarę potrzeb klientów — szamba jedno- i dwukomorowe!

Rozbudowana oferta marki Tomex zaskakuje klientów. Wystarczy wejść na stronę, aby zapoznać się z szerokim asortymentem — od piwnic ogrodowych na licznych pojemnościach zbiorników na nieczystości kończąc. Tomex produkuje zbiorniki z jedną komorą, które można zamówić w pojemnościach takich, jak: 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. Ten typ zbiornika dedykowany jest mniejszym zabudowaniom. Kilkuosobowa rodzina powinna być zadowolona z tego wyboru. Dla większych inwestycji zalecane są zbiorniki dwukomorowe. Produkujemy je jako zbiorniki o pojemności 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. Można w nich gromadzić nieczystości ciekłe, jak i stałe. Atutem tych właśnie zbiorników jest rzadsza konieczność odpompowywania ścieków, co wiąże się z oszczędnością.

Szamba Wyszków produkujemy z niezwykłą starannością i zaangażowaniem! Stosujemy specjalne formy, dzięki którym uzyskujemy jednolite połączenie między dnem a ścianami. Zalewamy całość betonem klasy B25 oraz zbroimy prętami, co pozwala na uzyskanie wysokiej trwałości i solidności. Zewnętrzne ściany naszych szamb są zabezpieczane specjalistyczną masą. Szamba wykańczamy pokrywą oraz kominem. Kleimy je na wierzch, wykorzystując klej odporny na mróz oraz działanie wody. To wszystko sprawia, że nasze szamba są funkcjonalne i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne.

Trwała konstrukcja od firmy Tomex!

Szkolimy naszych pracowników, wykorzystujemy innowacyjne technologie oraz najlepszej jakości komponenty, by nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów. Stosujemy się do obowiązujących w kraju i Europie przepisów, a także posiadamy odpowiednie atesty. Staramy się z każdym miesiącem podwyższać nasz poziom i być lepszym od konkurencji.

Nie zwlekaj już dłużej. Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości zbiornika na nieczystości, zamów go u nas. Nie tylko wyprodukujemy go dla Ciebie, ale również dostarczymy na miejsce i z ostrożnością wypakujemy. Na pewno będziesz zadowolony z naszych usług i podejścia do Ciebie, jako klienta!

Napisz do nas