Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Piotrków Trybunalski

Szamba betonowe Piotrków Trybunalski

Zastanawiasz się, jak wybrać idealny zbiornik na ścieki? Wystarczy, że zapoznasz się z naszym asortymentem i rzucisz okiem na kilka zagadnień technicznych. Wprowadziliśmy do oferty szamba o różnych parametrach, więc bez trudu dokonasz udanego zakupu. Poznaj szczegóły i wybierz sprawdzone rozwiązanie.

Nasi specjaliści wykorzystują szeroką wiedzę technologiczną oraz wieloletnie doświadczenie. Ponadto dysponujemy własną linią produkcyjną, dzięki czemu możemy zaproponować zbiorniki perfekcyjnie dopasowane do potrzeb klientów. Przekonało się o tym wiele osób, które nam zaufały.

Zanim dokonasz inwestycji, zastanów się, jaki zbiornik na Twojej posesji sprawdzi się najlepiej. Przygotowaliśmy bardzo bogatą i zróżnicowaną ofertę, aby każdy mógł wybrać szambo o odpowiednich parametrach.

Jaka pojemność szamba będzie odpowiednia?

Jednym z kluczowych kryteriów zakupowych jest pojemność zbiornika na ścieki. Parametr ten zależny jest od ilości wytwarzanych nieczystości przez gospodarstwo domowe oraz liczby domowników. Aby wybrać idealnie dopasowane rozwiązanie, należy dokonać prostego obliczenia. Według szacunków jedna osoba zużywa 150-200 litrów wody dziennie. W naszym przykładzie przyjęliśmy wartość 175 l dla członka czteroosobowej rodziny i przy wywozie ścieków 2 razy w tygodniu.

Pomnóż 175 litrów x 4 osoby x 14 dni. Wynik wynosi 9800 litrów. Jednak zwróć uwagę, że możesz wykorzystać jedynie tę przestrzeń zbiornika, która znajduje się pod miejscem instalacji rury kanalizacyjnej. Ważnym parametrem będzie więc pojemność użytkowa (czynna) szamba.

Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą zbiorników. Ponadto zapewniamy ich transport oraz fachową instalację na posesji. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi ekspertami i złożysz zamówienie. To świetna propozycja dla wymagających klientów, dla których jakość wykonania usługi stanowi kwestię priorytetową. Wybierz sprawdzone rozwiązanie.

Szamba Piotrków Trybunalski

Do naszej oferty wprowadziliśmy zarówno zbiorniki jedno-, jak i dwukomorowe. W wielu przypadkach najlepszą opcją będzie ta pierwsza opcja. Z kolei konstrukcja dwukomorowa sprawdzi się przy możliwości legalnego odprowadzania wody do gleby przez drenaż.

Zwróć uwagę, że szambo dwukomorowe charakteryzuje się odmienną budową. Podstawową różnicę stanowi przegroda przelewowa, która zatrzymuje grube ścieki w pierwszej komorze i powoduje, że płynne ścieki przedostają się do drugiej. Konstrukcja montowana jest najczęściej w 2/3 długości zbiornika lub w jej połowie. W dodatku szambo dwukomorowe jest wyposażone w dwa kominy rewizyjne, co umożliwia prosty dostęp do komór.

Niezależnie od wybranego rozwiązania, wsparcie naszych ekspertów będzie w zasięgu ręki. Skontaktuj się z nami, a na pewno udzielimy Ci cennych wskazówek i omówimy, jak wygląda montaż. Pomogliśmy już wielu klientów w Piotrkowie Trybunalskim oraz okolicznych miejscowościach. Jeżeli zawsze stawiasz na usługi najwyższej jakości, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie.

Napisz do nas