Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Wołomin

Szamba betonowe Wołomin

Szamba, inaczej nazywane zbiornikami bezodpływowymi, to rewelacyjne produkty, które sprawdzają się podczas gromadzenia ścieków stałych i płynnych. Jak pokazuje doświadczenie, nie każdy mieszkaniec wsi czy miasta jest podpięty do sieci kanalizacyjnej. W takiej właśnie sytuacji najlepszym wyjściem, jeśli tylko istnieje wolne miejsce na działce i mieści się to w przepisach, jest szambo betonowe.

Zbiorniki betonowe bezodpływowe tworzone przez doświadczoną i wykwalifikowaną firmę Tomex to najsolidniejsze i najtrwalsze szamba, jakie istnieją na rynku. Produkty te mogą pochwalić się wysoką jakością i sprawdzają się głównie w przypadku domów jednorodzinnych, domków letniskowych, czy domów wielorodzinnych. Wiele osób decyduje się na ich zamówienie, aby zbierać deszczówkę, która później przydaje się do podlewania roślin. Nie zwlekaj więc, szamba Wołomin od marki Tomex to strzał w dziesiątkę.

Solidne i trwałe zbiorniki z jedną i dwiema komorami

Rozbudowana oferta marki Tomex nieustannie zachwyca i zadziwia zainteresowanych klientów. Co można zamówić w tej firmie? Przede wszystkim oferuje zbiorniki na nieczystości z jedną komorą. Wśród nich znajdziemy takie pojemności jak 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. Takie zbiorniki dedykowane są głównie dla domów jednorodzinnych oraz domków letniskowych. W przypadku większych zabudowań warto sięgnąć po zbiorniki dwukomorowe. Firma Tomex oferuje je w pojemnościach 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3.

Szamba betonowe Wołomin to produkty warte uwagi. Są wykonywane na znacznie lepszym poziomie niż u konkurencji. Przede wszystkim do produkcji wykorzystujemy specjalne formy, dzięki którym możemy zalać jednocześni dno oraz ściany szamba. W ten sposób uzyskujemy zwarty zbiornik, bez zbędnych łączeń, które mogłyby przeciekać. Całość produkowana jest z betonu B25 oraz stali zbrojeniowej. Po wyschnięciu zewnętrzne ściany zabezpieczamy specjalistyczną masą. Na wierzch przyklejamy komin wraz z pokrywą. Wykorzystujemy do tego klej odporny na negatywne działanie mrozu i wody.

Produkty marki Tomex, czyli niezastąpione zbiorniki dla każdego

Nie da się ukryć, że to właśnie w firmie Tomex zamówisz najlepsze jakościowo szamba na rynku. Dlaczego? Sekret tkwi w innowacyjnych technologiach, które wykorzystuje firma, a także w szkolonych regularnie pracownikach. Zapewniamy, że nasze szamba tworzone są w zgodzie z obowiązującymi normami. Posiadają potrzebne atesty, dzięki którym klienci mogą mieć pewność, iż zyskują naprawdę dobry jakościowo produkt.

Nieustannie dostosowujemy i powiększamy naszą ofertę, aby każdy klient mógł wybrać produkt odpowiadający jego oczekiwaniom. Zamówione szamba nie tylko produkujemy, ale również zawozimy na miejsce. Dzięki temu klient nie musi się sam fatygować i szukać odpowiedniego transportu. Jako profesjonaliści posiadamy odpowiedni sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie i dojechać na miejsce, i bezpiecznie rozpakować zamówienie.

Napisz do nas