Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Węgrów

Szamba betonowe Węgrów

W dobie wszechobecnej kanalizacji wiele osób może sądzić, że zbiorniki na ścieki nie są w ogóle potrzebne. Wręcz przeciwnie — choć sieci są znacznie lepiej rozbudowane obecnie, niż jeszcze kilka lat temu, ludzie nieustannie się budują i wybierają zazwyczaj tereny jak najbardziej oddalone od centrum i sąsiadów. To sprawia, że rozbudowa sieci jest trudna, a czasem wręcz niemożliwa. Nic więc dziwnego, że takie firmy jak Tomex, nadal cieszą się sporym zainteresowaniem.

Zbiorniki bezodpływowe na nieczystości ciekłe oraz stałe to rewelacyjny wybór dla tych inwestorów, którzy nie chcą czekać na podłączenie do sieci kanalizacyjnej. Nasze zbiorniki produkujemy z trwałych, solidnych materiałów, w zgodzie z obowiązującymi normami, dzięki czemu uzyskujemy godne uwagi szamba betonowe Węgrów. Są funkcjonalne, a przy okazji odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. W naszym asortymencie występują w rozmaitych wersjach pojemnościowych.

Jednokomorowe i dwukomorowe szamba dla naszych klientów!

Nasza oferta składa się głównie z jednokomorowych i dwukomorowych zbiorników betonowych na nieczystości. Szamba Węgrów to takie pojemności jak: 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 i 12 m3. Są to zbiorniki, które produkujemy bardzo skrupulatnie, z zaangażowaniem i wiedzą. Jesteśmy firmą doświadczoną, dlatego nasze szamba uznawane są za jedne z najlepszych w kraju.

Do produkcji wykorzystujemy specjalne formy, dzięki którym uzyskujemy jednolite dno wraz ze ścianami. Wystarczy, że włożymy do wnętrza zbrojenie, a całą formę zalejemy betonem wysokiej klasy B25. Brak łączeń to ogromny atut naszych wyrobów. W ten sposób szambo jest szczelne, nic z niego nie wycieka, jest ekologiczne i nie szkodzi środowisku. Po wyciągnięciu betonowego szamba z formy smarujemy ściany zewnętrzne specjalistyczną masą, która chronić będzie przed negatywnym działaniem wody. Na wierzch kleimy komin wraz z pokrywą. Używamy do tego specjalnego kleju odpornego na mróz i wodę.

Szamba wysokiej jakości — sprawdź i ciesz się długim użytkowaniem!

Szamba betonowe Węgrów to wyrób najsolidniejszy, najwyższej jakości. Firma Tomex skupia się na tym, aby zaoferować swoim klientom wszystko, co najlepsze. Te rewelacyjne produkty to efekt wykorzystywanych przez nas innowacyjnych technologii. Nieustannie wprowadzamy je do naszej firmy, a dodatkowo szkolimy swoich pracowników, by jeszcze lepiej wykonywali swoją pracę. Stosujemy się do obowiązujących norm, a ponadto poddajemy je potrzebnym atestom. W ten sposób nasi klienci mogą cieszyć się szambami z najwyższej półki.

Szamba sprzedajmy przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym. W sytuacji, kiedy klient ma nieco inne wymagania wobec swoich szamb, możemy podjąć się produkcji na zamówienie. Dodatkowym atutem naszej firmy jest to, że dowozimy szamba na miejsce i wyładowujemy je przy pomocy specjalnego sprzętu. Nie ma więc obaw, że cokolwiek zostanie uszkodzone.

Napisz do nas