Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Siemiatycze

Szamba betonowe Siemiatycze

Doświadczenie doskonale pokazuje, że zbiorniki bezodpływowe na ścieki sprzedają się bardzo dobrze i niezwykle często wybierane są przez inwestorów, którzy budują nowe domy. Dlatego też takie marki jak Tomex, nadal cieszą się sporym zainteresowaniem i nieustannie zalewane są zamówieniami. W ofercie firmy Tomex znajdziesz zbiorniki bezodpływowe betonowe, ale również piwnice ogrodowe i wiele więcej wspaniałych, jakościowych produktów.

Szamba Siematycze to wysokiej jakości produkty, które sprawdzą się tam, gdzie inwestorzy nie mogą liczyć na podpięcie go ogólnej sieci kanalizacyjnej bądź po prostu tego nie chcą. Szambo betonowe jest atrakcyjnym rozwiązaniem, a przy okazji najszybszym, skutecznym i ekologicznym. Wystarczy zakupić i je odpowiednio zamontować, by cieszyć się z możliwości zamieszkania w domu. Nie każdy ma bowiem swobodny dostęp do sieci kanalizacyjnej, a jej rozbudowa może chwilę potrwać i jest kosztowna.

Zbiorniki bezopływowe od marki Tomex sprawdzają się doskonale jako miejsce na gromadzenie ścieków czy deszczówki. Można później ją wykorzystać do podlewania roślin czy kwiatów na terenie działki. Jeden zbiornik pozwala na wiele zastosowań, wszystko zależy od Twojej decyzji i zapotrzebowania.

Oferta firmy Tomex to szerokie grono zbiorników na wyciągnięcie ręki!

Chcesz poznać asortyment marki Tomex? Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową. Z pewnością mile Cię zaskoczymy. Dlaczego? Oferujemy piwnice ogrodowe, zbiorniki na deszczówkę oraz szamba betonowe. Jeśli chodzi o zbiorniki na ścieki, wyróżniamy dwa typy — jednokomorowe i dwukomorowe. Jeśli masz stosunkowo nieduży dom, lub szukasz zbiorników dla domków letniskowych, z pewnością wystarczą zbiorniki jednokomorowe, które produkujemy o pojemnościach 4 m3, 5 m3, 6m3, 8 m3, 10 m3 i 12 m3. Jednak dla większych zabudowań lub dla osób, które chcą mieć po prostu większy wachlarz możliwości, oferujemy zbiorniki z dwoma komorami o pojemnościach 8 m3, 10 m3 i 12 m3.

Do produkcji naszych zbiorników wykorzystujemy stal zbrojeniową oraz beton klasy B25. Dzięki stali szamba betonowe Siematycze są trwalsze i solidniejsze. Każde szambo powstaje w specjalnej formie, dzięki czemu zbiornik nie posiada niepotrzebnych łączeń na linii ściana-dno. Z zewnątrz smarujemy szambo specjalistyczną masą uszczelniającą, dzięki czemu zbiornik jest odporny na działanie wody i wilgoci. Na wierzch kładziemy pokrywę wraz z kominami i kleimy ją specjalnym mrozoodpornym i wodoodpornym klejem.

Zbiorniki dla przedsiębiorców, klientów indywidualnych i wszystkich zainteresowanych!

Potrzebujesz zbiornika na swoją działkę? Wystarczy, że zamówisz go u nas, a my jak najszybciej dostarczymy go specjalnym transportem i szybko wyładujemy na Twojej działce. Z pewnością będziesz zadowolony z naszych usług, jak i z szamba, które przetrwa wiele lat w doskonałej formie. Chcemy tutaj podkreślić, że nasze zbiorniki betonowe produkowane są w zgodzie z normami, posiadają wszelkie potrzebne atesty i do tej pory nie zawiodły żadnego naszego klienta.

Napisz do nas