Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Radom

Szamba betonowe Radom

Szamba są popularne, znane i chętnie wybierane. Nie każdy inwestor ma szansę na podpięcie się do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Często nowo budowane domy są na tyle oddalone od centrum wsi lub miasta, że muszą być wyposażone w zbiorniki bezodpływowe na generowane przez użytkowników domu ścieki. Takimi właśnie zbiornikami są szamba od firmy Tomex.

Jako producent wysokojakościowych, solidnych zbiorników bezodpływowych, chętnie współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami. Nasze szamba polecamy domom jednorodzinnym, domkom letniskowym, jak i znacznie większemu budownictwu, np. domom wielorodzinnym. Szamba bezodpływowe są zbiornikami ekologicznymi, szczelnymi i trwałymi. Wykonywane z solidnego betonu i stali zbrojeniowej mogą przetrwać naprawdę wiele lat, służąc człowiekowi jak najlepiej!

Skorzystaj z oferty firmy Tomex i wybierz dobrej jakości szambo!

Tomex to niezastąpiony, solidny producent szamb jedno- i dwukomorowych. Nasze wyroby są połączeniem najwyższej jakości, staranności, najlepszych materiałów oraz funkcjonalności i wytrzymałości. Cechują się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, jak i uszkodzenia chemiczne.

Do produkcji zbiorników na ścieki wykorzystujemy nowoczesną technologię, wysokiej klasy beton B25 oraz zbrojenie, które pozwoli na jeszcze dłuższe użytkowanie danego szamba. Każdy zbiornik z zewnątrz zabezpieczamy specjalistycznymi masami, które nie pozwalają na przedostawanie się wody do środka oraz chronią przed podciąganiem i niszczeniem betonu. Pokrywę oraz kominek przyklejamy przy użyciu odpornego na wodę i mróz kleju.

Nasze zbiorniki to nie tylko szamba Radom, ale również zbiorniki na deszczówkę oraz inne odpady. Można je wykorzystywać według własnego uznania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych produktów, podobnie jak klienci, którzy zdążyli już skorzystać z naszego niemałego asortymentu. Pragniemy zaznaczyć, że podczas produkcji stosujemy innowacyjne metody, wprowadzamy nowości, a także nieustannie doszkalamy swoją kadrę, dzięki czemu możemy wznosić się na znacznie wyższe poziomy wyrobów betonowych.

Zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe, które sprawdzą się w każdej sytuacji!

Szamba betonowe Radom od marki Tomex to przede wszystkim zbiorniki jednokomorowe oraz dwukomorowe. Jeśli chodzi o pierwszy typ, w naszej ofercie znajdziesz zbiorniki o pojemności 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. W przypadku zbiorników dwukomorowych dysponujemy pojemnościami 8 m 3, 10 m 3 oraz 12 m3.

Produkowane przez nas zbiorniki posiadają specjalne atesty, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, iż są to solidne wyroby zgodne z wszelkimi obowiązującymi normami. Jako profesjonaliści, oferujemy nie tylko zakup, ale również dowóz szamba na miejsce. Zapewniamy, że nasze produkty są wysokiej jakości, a przy okazji mogą pochwalić się stosunkowo niską ceną. Warto się z nami skontaktować, aby jak najszybciej ustalić szczegóły dowozu. Dzięki temu klient będzie mógł się cieszyć szambem w szybkim tempie!

Napisz do nas