Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Łosice

Szamba betonowe Łosice

Wybór odpowiedniego zbiornika na ścieki to bardzo odpowiedzialne zadanie. W naszym asortymencie znajdziesz wiele rozwiązań, dzięki czemu na pewno dokonasz udanej inwestycji. Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami i wybierz konstrukcję, która wpisze się w zakres Twoich potrzeb.

Niekwestionowanym atutem naszej oferty jest własna linia produkcyjna. Natomiast doświadczeni eksperci wykorzystują w codziennej pracy szczegółową wiedzę technologiczną. Dzięki temu możemy zaproponować szamba betonowe najwyższej jakości. To doskonała wiadomość dla wymagających klientów, którzy zawsze wybierają sprawdzone rozwiązania.

Ponadto oferujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru idealnie dopasowanego zbiornika. Przekonało się o tym wiele osób, które zdecydowały się na usługę szamba Łosice. Pozytywne opinie naszych klientów stanowią doskonałą rekomendację.

Jak kupić szambo o odpowiedniej pojemności?

Zanim zdecydujesz się na zakup zbiornika, musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów technicznych. Do kluczowych parametrów należy pojemność szamba, która powinna być dopasowana do liczby domowników oraz ilości ścieków, które wytwarzane są przez gospodarstwo domowe. Warto pamiętać, że wartość ta w 95% pokrywa się z ilością wykorzystywanej wody. Jedna osoba zużywa około 150-200 litrów wody dziennie.

Powyższe informacje pozwolą Ci określić pojemność zbiornika np. dla czteroosobowej rodziny przy wywozie nieczystości raz na 2 tygodnie. Pomnóż 175 litów (zakładane zużycie na osobę) x 4 domowników x 14 dni. Uzyskasz wynik 9800 litrów. Jednak musisz pamiętać, że kluczowe znaczenie ma pojemność użytkowa zbiornika. Dotyczy ona przestrzeni, która znajduje się pod miejscem, gdzie wprowadzana jest rura kanalizacyjna.

Pamiętaj, że nasza oferta obejmuje zbiorniki o różnych pojemnościach, więc bez trudu dokonasz udanej inwestycji. W dodatku możesz liczyć na fachowy montaż oraz transport zbiornika na Twojej posesji. To świetna wiadomość dla wszystkich osób, które cenią wygodę i profesjonalizm.

Szamba Łosice – budowa zbiornika na ścieki

Do kluczowych kryteriów zakupowych należy konstrukcja szamba. W naszej ofercie znajdziesz jednokomorowe oraz dwukomorowe zbiorniki. Na wielu posesjach bardzo dobrze sprawdza się ta pierwsza opcja. Z kolei druga znajdzie zastosowanie, jeśli inwestor może legalnie doprowadzać część wody do gleby poprzez system tzw. drenażu.

Zwróć uwagę, że dwukomorowa konstrukcja charakteryzuje się przegrodą przelewową. Jest to element montowany w połowie lub 2/3 długości zbiornika. Odpowiada on za oddzielenie tzw. ścieków grubych od płynnych. Szambo z dwoma komorami ma również dwa kominy rewizyjne, więc dostęp do niego jest bardzo łatwy.

Wszyscy klienci mogą liczyć na bogaty wybór konstrukcji oraz wsparcie naszych ekspertów. Już niejednokrotnie instalowaliśmy szamba w Łosicach i wielu okolicznych miejscowościach. Jeżeli cenisz profesjonalne rozwiązania, ta oferta będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Skontaktuj się z nami, a otrzymasz ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Napisz do nas