Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Białystok

Szamba betonowe Białystok

Zastanawiasz się, które szambo idealnie sprawdzi się na Twojej posesji? Koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz rozwiązanie idealnie dopasowane do własnych oczekiwań. Poznaj kilka praktycznych wskazówek, a na pewno dokonasz udanego wyboru.

Nasza oferta obejmuje wyłącznie szamba betonowe pierwszorzędnej jakości. Wszystkie konstrukcje są trwałe i niezawodne, a nad ich powstawaniem czuwają prawdziwi profesjonaliści. Ponadto mamy własną linię produkcyjną, więc możemy zaproponować rozwiązania, które perfekcyjnie sprawdzą się wśród najbardziej wymagających klientów.

Zanim zdecydujesz się na inwestycję w szambo, rzuć okiem na parametry techniczne i na tej podstawie oceń, która opcja sprawdzi się najlepiej. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na cenne wskazówki naszych ekspertów. Wszystko to sprawia, że usługa Szamba Białystok zyskała tak dużą popularność wśród wymagających inwestorów.

 

Wybierz szambo o odpowiedniej pojemności

Właściwa pojemność szamba stanowi bardzo ważne kryterium. Powinna być dopasowana do ilości wytwarzanych ścieków w gospodarstwie domowym. Ta zazwyczaj sięga 95% ilości wytwarzanej wody. Według szacunków jedna osoba zużywa od 150 do 200 litrów wody dziennie. Te dane pomogą Ci określić pojemność zbiornika np. w przypadku czteroosobowej rodziny i przy wywozie szamba raz na dwa tygodnie.

Pomnóż 175 litrów (średnie zużycie na osobę) x 4 mieszkańców x 14 dni. Otrzymasz wynik 9,8 m3. Jednak musisz pamiętać, czym jest pojemność użytkowa zbiornika na nieczystości. Otóż wielkość ta odnosi się do przestrzeni zlokalizowanej pod miejscem wprowadzania rury kanalizacyjnej.

Odpowiedni zakup szamba wymaga znajomości kilku zagadnień technicznych. Najlepiej skontaktować się z naszymi ekspertami, którzy udzielą Ci niezbędnych wskazówek i pomogą w wyborze najlepszej konstrukcji. Ponadto zapewniamy bezpieczny transport szamba na Twoją posesję oraz fachową instalację. Możesz być pewien, że sięgasz po rozwiązanie na długie lata.

 

Szamba Białystok – jak zbudowane są zbiorniki?

Konstrukcja zbiorników to kolejne ważne kryterium, na które musisz zwrócić uwagę. Nasza oferta obejmuje konstrukcje jedno- oraz dwukomorowe. Jak wybrać idealną opcję? Ta pierwsza jest standardem, który sprawdzi się na większości posesji. Z kolej drugie rozwiązanie warto wybrać, jeśli istnieje możliwość doprowadzenia części wody do gleby przez system drenażu.

Warto dodać, że konstrukcja dwukomorowa ma przegrodę przelewową. Jest to element montowany w połowie lub 2/3 długości zbiornika. Oddziela on tzw. grube ścieki od płynnych. Tego typu szambo ma również dwa rewizyjne kominy, co pozwala na łatwy dostęp.

Jeżeli zależy Ci na idealnie dopasowanym zbiorniku, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Zainstalowaliśmy już bardzo wiele szamb w Białymstoku oraz okolicznych miejscowościach. Jeśli cenisz sprawdzone rozwiązania, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie. Dołącz do wielu usatysfakcjonowanych inwestorów, którzy zdecydowali się na nasze usługi.

Napisz do nas