Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Sokołów Podlaski

Szamba betonowe Sokołów Podlaski

Bardzo popularne od lat są zbiorniki bezodpływowe na nieczystości. Obecnie zapotrzebowanie na nie nieco spada, ponieważ sporo gmin decyduje się na rozbudowę sieci kanalizacyjnej. Jednak nie każdy mieszkaniec będzie miał szansę, aby do takiej sieci się podłączyć. Wszystko zależy od dokładnego miejsca zamieszkania, odległości od centrum miejscowości, a także od tego, czy masz blisko sąsiadów, czy jednak nie. Jeśli swój dom masz usytuowany dość daleko, szambo betonowe to jeden z komponentów, o których nie możesz zapomnieć.

Firma Tomex zajmuje się produkcją zbiorników betonowych najwyższej jakości w przystępnej cenie. Świetnie prezentuje się na tle konkurencji. Szamba Sokołów Podlaski, które wychodzą spod rąk pracowników marki Tomex uznawane są za najbardziej solidne, trwałe i jakościowe. Mogą pochwalić się sporą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Doskonale radzą sobie ze zmienną pogodą oraz idealnie nadają się do sytuowania nawet w bardzo problematycznym terenie.

W ofercie marki Tomex znajdziesz szamba betonowe z jedną komorą oraz z dwiema. Pierwszy typ spełni potrzeby kilkuosobowej rodziny czy wczasowiczów korzystających z domków letniskowych. Drugi zalecany jest do większych zabudowań, np. domów wielorodzinnych.

Zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe na Twoją kieszeń!

Nie da się ukryć, że firma Tomex to gwarancja doskonałych zbiorników na nieczystości czy deszczówkę. Do produkcji wszystkiego, co znajdziecie w naszym asortymencie, wykorzystujemy dobrej klasy beton B25 oraz stal zbrojeniową. Nasze szamba betonowe Sokołów Podlaski mogą pochwalić się ścianką o grubości minimum 10 cm oraz brakiem problematycznych w uszczelnieniu łączeń pomiędzy dnem a ściankami bocznymi. Całość zalewamy w specjalnej formie, która pozwala uzyskać szczelne szambo.

Zewnętrzne ściany szamba smarujemy specjalistyczną masą, która chroni beton przed negatywnym działaniem wody. Na wierzch kładziemy komin wraz z pokrywą i przyklejamy na odpornym kleju.

W naszej ofercie znajdziesz jednokomorowe szamba o pojemności 4 m2, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3, a także szamba dwukomorowe o pojemności 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3.

Nie czekaj na lepszy czas — zamów szambo od Firmy Tomex!

Nie zwlekaj z zamówieniem. Jeśli potrzebujesz solidnego, odpornego i funkcjonalnego zbiornika na nieczystości, możesz śmiało skorzystać z naszej oferty. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Jeśli masz jakieś dodatkowe oczekiwania, wystarczy, że przekażesz nam je telefonicznie. Z chęcią ułatwimy Ci podpięcie naszego szamba do Twojej kanalizacji. Z naszej strony gwarantujemy również transport.

Jak pokazują liczne pozytywne opinie, klienci są zadowoleni z naszej działalności, a nasze szamba odwiedziły już chyba każdy zakątek kraju. Wszystko to dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, szkolonym pracownikom oraz doświadczeniu. Możesz mieć pewność, że nie pożałujesz swojego wyboru, a nasze szambo przetrwa u Ciebie wiele długich lat!

Napisz do nas