Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Przedbórz

Szamba betonowe Przedbórz

Przy wyborze zbiornika na ścieki musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych detali. Bardzo ważna jest m.in. pojemność zbiornika oraz jego konstrukcja. W naszej ofercie znajdziesz szamba o różnych parametrach technicznych, dzięki czemu z łatwością sięgniesz po rozwiązanie, które wpisze się w zakres Twoich oczekiwań.

Szeroki asortyment obejmuje wyłącznie najwyższej jakości szamba betonowe. Ponadto dysponujemy własną linią produkcyjną, dzięki czemu możemy zaproponować rozwiązania dla każdego gospodarstwa domowego. Zawsze współpracujemy z doświadczonymi ekspertami o wielkiej wiedzy technologicznej. Wszystko to sprawia, że obok tej propozycji nie sposób przejść obojętnie.

Przed dokonaniem inwestycji dobrze zapoznaj się z asortymentem dostępnych rozwiązań i upewnij się, które z nich będzie najlepszym wyborem. Ponadto zawsze możesz liczyć na wskazówki ze strony naszych specjalistów. Na usługę szamba betonowe Przedbórz zdecydowało się już wielu klientów. To najlepsza rekomendacja!

Wybierz zbiornik o odpowiedniej pojemności

Do kluczowych parametrów należy wspomniana pojemność zbiornika, która powinna być dopasowana do ilości generowanych w gospodarstwie domowym ścieków. Bogata i zróżnicowana oferta obejmuje zbiorniki o różnych wymiarach. Jak wybrać idealne rozwiązanie?

Przede wszystkim pamiętaj, że ilość powstających ścieków zazwyczaj sięga ok. 95% zużycia wody. Według szacunków jedna osoba zużywa ok. 150-200 litrów wody w ciągu dnia. Wystarczy, że poświęcisz jedną chwilę, aby wyliczyć optymalną pojemność. Pomnóż średnie zużycie dzienne przez liczbę domowników oraz przez częstotliwość, z jaką wywożone jest szambo (np. 14 dni). Otrzymany wynik zapisz w metrach sześciennych.

Zwróć uwagę, że kluczowym parametrem jest pojemność użytkowa szamba. Ta dotyczy przestrzeni, która mieści się pod miejscem wprowadzania rury kanalizacyjnej.

Proponujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru szamb. Dodatkowo gwarantujemy transport zbiornika na posesję oraz jego profesjonalny montaż. To doskonała wiadomość dla osób, które zawsze stawiają na wygodę.

Szamba Przedbórz – budowa zbiorników na ścieki

Ważnym czynnikiem jest również budowa zbiornika na ścieki. Nasza oferta obejmuje jedno- i dwukomorowe konstrukcje. Zazwyczaj klienci sięgają po tę pierwszą opcję. Natomiast zbiornik dwukomorowy będzie bardzo dobrym wyborem, jeżeli masz możliwość legalnego doprowadzenia części wody z szamba do gleby przez system drenażu.

W dodatku szambo dwukomorowe charakteryzuje się przegrodą przelewową. Ten element zatrzymuje w pierwszej komorze grube ścieki i umożliwia przedostawanie się tych płynnych do drugiej części. Warto dodać, że tego typu szamba mają dwa kominy rewizyjne, co umożliwia łatwy dostęp.

Przed dokonaniem wyboru warto skontaktować się ze specjalistami, którzy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania i pomogą Ci w dokonaniu wyboru. Nasza firma nie od dziś cieszy się pozytywnymi opiniami wśród najbardziej wymagających klientów. Zaufaj prawdziwym ekspertom i zadbaj o swój komfort.

Napisz do nas