Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Skierniewice

Szamba betonowe Skierniewice

Chcesz cieszyć się komfortem na własnej posesji? W naszej ofercie z powodzeniem znajdziesz idealnie dopasowany zbiornik na ścieki. Pamiętaj jednak, że o wyborze szamba nigdy nie powinien decydować przypadek. Poznaj kilka cennych wskazówek, a na pewno dokonasz udanego wyboru.

Wprowadziliśmy na rynek wysokiej jakości szamba betonowe. Wszystko dzięki wiedzy technologicznej oraz wieloletniemu doświadczeniu naszych ekspertów. Ponadto mamy własną linię produkcyjną, co sprawia, że zaufało nam tak wielu klientów.

Zanim dokonasz inwestycji, sprawdź parametry techniczne i upewnij się, jaki zbiornik najlepiej sprawdzi się na Twojej posesji. Dzięki temu możesz liczyć na wieloletnią trwałość i kapitalną funkcjonalność. Nic więc dziwnego, że tak wielu klientów skorzystało już z naszych usług.

Jak wybrać szambo o właściwej pojemności?

Przed wyborem zbiornika rzuć okiem na parametry techniczne. Do najważniejszych aspektów należy pojemność zbiornika i powinna być dostosowana do ilości wytwarzanych ścieków przez gospodarstwo domowe. Ta zazwyczaj wynosi ok. 95% zużycia wody. Z kolei zużycie na osobę sięga ok. 150-200 litrów. Przy określaniu pojemności szamba pomocne będzie proste obliczenie.

Weźmiemy pod uwagę czteroosobową rodzinę oraz wywóz ścieków raz na 2 tygodnie. Następnie wystarczy pomnożyć zakładane zużycie na osobę przez liczbę domowników oraz przez 14 dni. Pamiętaj, że możesz wykorzystać jedynie część użytkową zbiornika. Jest to przestrzeń, która znajduje się pod miejscem, wprowadzania rury.

Nasz asortyment obejmuje zbiorniki o różnej pojemności. Dzięki temu z łatwością sięgniesz po rozwiązanie znakomicie dostosowane do własnych potrzeb. Ponadto oferujemy dowóz szamba na posesję oraz profesjonalny montaż. To świetna propozycja dla klientów, którzy zawsze stawiają na sprawdzone rozwiązania. Postaw na wsparcie prawdziwych profesjonalistów.

Szamba Skierniewice – konstrukcja zbiornika

W szerokiej ofercie znajdziesz m.in. zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe. Jak wybrać idealnie dopasowane rozwiązanie? Najczęściej sprawdzi się ta pierwsza opcja. Z kolei szambo dwukomorowe znajdzie zastosowanie, jeśli istnieje możliwość legalnego doprowadzenia części wody do gleby poprzez drenaż.

Szambo dwukomorowe wyposażone jest w przegrodę przelewową. Ta konstrukcja odpowiada za zatrzymywanie ścieków grubych w pierwszej komorze i powoduje, że płynne ścieki trafiają do drugiej komory. Przegroda montowana jest w połowie lub 2/3 długości szamba. Ponadto dwukomorowy zbiornik charakteryzuje się dwoma kominami rewizyjnymi, co ułatwia dostęp.

Jeżeli nie wiesz, który zbiornik będzie najlepszym rozwiązaniem, zawsze możesz liczyć na fachowe wskazówki ze strony doświadczonych ekspertów. Specjaliści pomogą Ci dokonać udanej inwestycji i udzielą wielu cennych wskazówek. Wszystko to sprawia, że nasza firma cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Dołącz do wielu zadowolonych klientów i zapomnij o wszelkich kompromisach. To po prostu świetne rozwiązanie dla wymagających.

Napisz do nas