Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Ozorków

Szamba betonowe Ozorków

Inwestycja w trwałe i funkcjonalne szambo pozwoli Ci rozwiązać problem nieczystości. Wystarczy, że zapoznasz się z naszą ofertą, a na pewno sięgniesz po rozwiązanie dopasowane do potrzeb gospodarstwa domowego. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, jak wiele możesz zyskać.

W naszym asortymencie znajdziesz szamba betonowe bardzo wysokiej jakości. Korzystamy z własnej linii produkcyjnej oraz szerokiej wiedzy doświadczonych ekspertów. To sprawia, że możemy zaproponować konstrukcje, które sprawdzą się na każdej posesji.

Przed zakupem przeanalizuj cały asortyment i upewnij się, które z szamb okaże się najlepszym rozwiązaniem. Zawsze możesz liczyć na fachowe wskazówki ze strony naszych ekspertów. Dzięki temu na pewno dokonasz udanego wyboru. Wybierz polecane usługi i zadbaj o komfort wszystkich domowników.

Wybierz odpowiednią pojemność szamba

Przed wyborem szamba zwróć uwagę na kwestie techniczne. Do najważniejszych kryteriów należy pojemność, która powinna być dopasowana do ilości ścieków powstających w gospodarstwie domowym. Szeroka oferta obejmuje zbiorniki o różnych wymiarach, więc bez trudu sięgniesz po propozycję, która wpisze się w zakres Twoich potrzeb.

Warto zaznaczyć, że ilość powstających ścieków w ok. 95% odzwierciedla zużycie wody. Według szacunkowych danych jedna osoba zużywa 150-200 litrów wody w ciągu dnia. Wystarczy, że skorzystasz z prostego wzoru, aby obliczyć pojemność zbiornika. Pomnóż średnie dzienne zużycie przez liczbę domowników i przez częstotliwość odbioru szamba (np. 14 dni).

Uzyskasz wynik w metrach sześciennych. Pamiętaj jednak, że możesz wykorzystać wyłącznie pojemność użytkową szamba. Chodzi tu o przestrzeń pod miejscem, w którym wprowadzana jest rura kanalizacyjna.

Nasza firma gwarantuje bezpieczny transport zbiorników na posesję oraz ich profesjonalny montaż. Wystarczy skontaktować się z eksperami i złożyć zamówienie. To świetna wiadomość dla wszystkich osób, które cenią wygodę.

Szamba Ozorków – budowa zbiornika na ścieki

Bardzo istotnym czynnikiem jest budowa zbiornika na ścieki. W naszej ofercie znajdziesz zarówno jedno-, jak i dwukomorowe szamba. Które rozwiązanie najlepiej wpisze się w zakres Twoich potrzeb. Zazwyczaj klienci wybierają tę pierwszą opcję. Natomiast dwukomorowa konstrukcja sprawdzi się wówczas, kiedy będzie możliwość legalnego odprowadzenia części wody do gleby przez drenaż.

Ponadto szambo dwukomorowe wyróżnia się przegrodą przelewową. Jest to element, który zatrzymuje w komorze pierwszej grube ścieki i pozwala na przedostawanie się płynnych ścieków do drugiej części. Warto podkreślić, że takie szambo jest wyposażone w dwa kominy rewizyjne, co ułatwia prosty dostęp.

Nasi eksperci na pewno udzielą Ci wielu cennych wskazówek przy wyborze zbiornika na ścieki. Wystarczy do nich zadzwonić lub napisać, aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania. Dzisiaj na usługę szamba betonowe Ozorków decyduje się wielu wymagających klientów i teraz możesz do nich dołączyć. Postaw na sprawdzone rozwiązanie!

Napisz do nas