Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Bełchatów

Szamba betonowe Bełchatów

Wybór odpowiedniego zbiornika na ścieki jest kluczowy, aby ochronić przestrzeń przed zanieczyszczeniem. Jak dokonać udanej inwestycji? Wybierz polecaną ofertę i sprawdź, jak wiele możemy Ci zaproponować.

W naszej ofercie znajdziesz szamba betonowe pierwszorzędnej jakości. To zasługa dużej wiedzy technologicznej oraz wieloletniej praktyki. Ponadto dysponujemy własną linią produkcyjną i wprowadzamy na rynek wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Nic więc dziwnego, że zaufało nam tak wielu klientów.

Przed dokonaniem wyboru dokładnie zapoznaj się z ofertą i sprawdź, jakie szambo będzie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. U nas na pewno znajdziesz najlepiej rozwiązanie, które wpisze się w zakres Twoich oczekiwań.

Jak wybrać pojemność szamba?

Jednym z najważniejszych aspektów jest pojemność szamba. Ten parametr zależy od liczby mieszkańców w domu. W naszej ofercie wprowadziliśmy zbiorniki, które sprawdzają się przy różnych posesjach, więc o możliwość wyboru możesz być spokojny. Aby wybrać idealne rozwiązanie, oszacuj ilość powstających ścieków, która powinna odpowiadać 95% zużywanej wody. Przyjmuje się, że jeden domownik zużywa ok. 150-200 litrów wody dziennie. Aby obliczyć pojemność zbiornika, pomnóż ilość powstających ścieków przez czas przetrzymywania ich w zbiorniku.

Załóżmy, że każdy członek rodziny czteroosobowej zużywa dziennie 175 l ścieków, a te wywożone są co 2 tygodnie. Zgodnie z powyższym przykładem 175 l x 4 osoby x 14 dni = 9800 litrów.

W naszej ofercie z pododzeniem znajdziesz zbiornik o pojemności 10 m3 czy 12 m3  wystarczy zapoznać się z ofertą i rzucić okiem na parametry techniczne. Pamiętaj o możliwości wykorzystania wyłącznie tej części szamba, która znajduje się poniżej miejsca wprowadzania rury kanalizacyjnej. Wówczas mowa o pojemności użytkowej lub czynnej.

Pamiętaj, że oferujemy transport i profesjonalny montaż szamb. Wystarczy, że złożysz zamówienie, a specjaliści zajmą się całą resztą. To świetna propozycja dla wymagających klientów, którzy zawsze wybierają najlepsze usługi.

Szamba Bełchatów – zbiorniki jedno- i dwukomorowe

Nasza oferta obejmuje zarówno zbiorniki jednokomorowe, jak i dwukomorowe. W większości przypadków najlepszym wyborem będzie to pierwsze rozwiązanie. Natomiast konstrukcja dwukomorowa sprawdzi się, gdy można legalnie odprowadzić wody do gleby przez tzw. drenaż.

Szambo dwukomorowe różni się obecnością przegrody przelewowej. Ta zatrzymuje grube ścieki w pierwszej komorze i powoduje, że ścieki płynne przedostają się do drugiej. Konstrukcję montuje się najczęściej w 2/3 długości zbiornika lub w połowie. Ponadto szambo dwukomorowe ma dwa kominy rewizyjne, które pozwalają dostać się do każdej z komór.

Niezależnie od tego, na jakie rozwiązanie się decydujesz, zawsze możesz liczyć na fachowe wsparcie ze strony naszych ekspertów. Wystarczy się z nimi skontaktować i zapytać o wszystkie szczegóły. Przekonało się o tym wielu klientów w Bełchatowie i okolicach. Dołącz do nich, a z łatwością sięgniesz po idealne rozwiązanie.

Napisz do nas