Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Sejny

Szamba betonowe Sejny

Nie każdy ma szansę skorzystać z ogólnej kanalizacji. Zdarza się, że niektóre gminy, czy dalsze rejony większych miast po prostu nie są odpowiednio rozwinięte. Czasem też jest to kwestia zbyt dużych kosztów po stronie inwestora. Aby jednak mieszkać we własnym domu, można kwestię kanalizacji i odprowadzania ścieków rozwiązać inaczej. Świetnym rozwiązaniem są szamba Sejny.

Szamba betonowe Sejny od firmy Tomex to najwyższej jakości wyroby, które powstają z połączenia doskonałej stali zbrojeniowej i wysokiej klasy betonu. Świetnie sprawdzają się w przypadku domów jednorodzinnych, a także wielorodzinnych czy zabudowań letniskowych. Na takie szamba decydują się również przedsiębiorcy, ponieważ zakłady pracy zwykle lokalizowane są na obrzeżach miast. Zbiorniki betonowe bardzo często wykorzystywane są też do łapania deszczówki. Później taką wodę można śmiało wykorzystać do podlewania upraw na działce lub kwiatów.

Postaw na jakościowe zbiorniki od marki Tomex!

Marka Tomex istnieje na rynku od kilku dobrych lat. Oferuje nie tylko szamba, ale również inne zbiorniki betonowe czy piwnice betonowe, które można wkopać w ziemię i cieszyć się dodatkowym miejscem do przechowywania żywności. Klienci marki są zachwyceni szerokim asortymentem, a także możliwością dopasowania zamówień pod indywidualne oczekiwania.

Firma Tomex sprzedaje zbiorniki na ścieki jednokomorowe, jak i dwukomorowe. Można je zamówić w różnych pojemnościach – 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3, 12 m3. Pierwsze trzy pojemności występują jedynie w wersji z jedną komorą. Bardzo często klienci uważają zbiorniki dwukomorowe za znacznie lepsze. Dzieje się tak, ponieważ pozwalają one na znaczną oszczędność. Wypompowywanie ścieków może odbywać się rzadziej, niż w przypadku zbiorników jednokomorowych, co wiąże się z mniejszymi wydatkami.

Jako profesjonaliści produkujemy nasze szamba bardzo skrupulatnie. Wykorzystujemy do tego najnowsze technologie oraz sprawdzone komponenty. Daje nam to pewność, że wszystkie nasze produkty są naprawdę warte swojej ceny, a klienci będą z nich zadowoleni. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy beton klasy B25 oraz stal żebrowaną, która pozwala utrzymać całą konstrukcję. Całość zalewana jest w specjalnej formie, dzięki czemu nie ma zbędnych połączeń między ścianą zbiornika a dnem. Jest to ogromny atut naszych szamb, gdyż klient może mieć pewność, że nic nie będzie przeciekać. Po wyschnięciu betonu i wyjęciu z formy smarujemy całość specjalistyczną masą uszczelniającą chroniącą przed negatywnym działaniem wilgoci i wody. Na wierzchu kładziemy pokrywę z kominem i kleimy ją do szamba.

Betonowe zbiorniki na nieczystości tylko od marki Tomex!

Nie ma żadnych wątpliwości, że to właśnie u nas znajdziesz najlepsze szamba. Produkujemy je zgodnie z obowiązującymi normami i zasadami. Posiadamy ważne atesty, które są swego rodzaju gwarancja dla klienta. Dodatkową zaletą jest transport, który oferujemy do każdego zamówienia. Specjalistyczny pojazd pozwala nam wyładować szambo u Ciebie na działce bez żadnych uszkodzeń.

Napisz do nas