Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Łowicz

Szamba betonowe Łowicz

Przy wyborze szamba musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Nasz asortyment obejmuje wyłącznie solidnie wykonane i niezawodne konstrukcje, co przekłada się na wieloletnią funkcjonalność. Wystarczy, że zapoznasz się z ofertą, a na pewno sięgniesz po propozycję idealnie dopasowaną do własnych potrzeb.

Nasi eksperci wyróżniają się bogatą wiedzą technologiczną i wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu opracowali konstrukcje, które spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Kolejną zaletą jest własna linia produkcyjna. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie sprawdzone i polecane rozwiązania.

Przed dokonaniem wyboru musisz upewnić się, które szambo będzie idealną opcją. Dokładna analiza parametrów technicznych pozwoli Ci dokonać udanego zakupu.

Jak wybrać odpowiednie szambo?

Bardzo ważnym aspektem jest pojemność zbiornika. Ten element specyfikacji powinien być dopasowany do ilości powstających ścieków i liczby domowników. Według szacunków ilość ścieków powinna odpowiadać 95% zużywanej wody. Natomiast jedna osoba średnio zużywa 150-200 litrów dziennie. Dzięki tym informacjom jesteś w stanie policzyć, jaka pojemność szamba będzie odpowiednia.

Wystarczy, że skorzystasz z bardzo prostego wzoru. Weźmy pod uwagę czteroosobową rodzinę oraz wywóz ścieków raz w ciągu 2 tygodni. Teraz pomnóż 175 l (średnie zużycie) x 4 osoby x 14 dni = 9800 litrów. Otrzymany wynik pozwala określić, które szambo będzie odpowiednie. Pamiętaj jednak, że możliwa do wykorzystania jest jedynie część użytkowa (czynna). Mowa tu o przestrzeni, która znajduje się pod miejscem wprowadzenia rury kanalizacyjnej.

W naszym asortymencie znajdziesz zbiorniki o różnych pojemnościach. Dzięki temu z łatwością wybierzesz rozwiązanie, które wpisze się w zakres potrzeb domowników. Ponadto gwarantujemy transport oraz profesjonalny montaż. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, złóż zamówienie, a na pewno dokonasz udanego zakupu. To doskonała propozycja dla wymagających klientów.

Szamba Łowicz – liczba komór w zbiorniku

Nasz asortyment obejmuje zarówno jednokomorowe, jak i dwukomorowe szamba. Jak wybrać najlepsze rozwiązanie? Klienci najczęściej sięgają po tę pierwszą propozycję. Z kolei dwukomorowa konstrukcja będzie dobrym wyborem, jeśli istnieje możliwość odprowadzenia wody do gleby przez drenaż.

Dwukomorowe szambo charakteryzuje się obecnością przegrody przelewowej. Ta zatrzymuje ścieki grube w pierwszej komorze i sprawia, że ścieki płynne dostają się do komory drugiej. Przegroda znajduje się w 2/3 lub połowie długości szamba. Dodatkowo zbiorniki wyposażone są w dwa kominy rewizyjne, co umożliwia wygodny dostęp.

Niezależnie od tego, na jaką opcję się decydujesz, możesz liczyć na wsparcie specjalistów, którzy na pewno udzielą Ci praktycznych wskazówek. Wielokrotnie pomagaliśmy mieszkańcom Łowicza i okolic, wprowadzając na posesje zbiorniki najwyższej jakości. Zapytaj o szczegółowe informacje naszych ekspertów i wybierz idealne rozwiązanie dla siebie.

Napisz do nas