Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Pruszków

Szamba betonowe Pruszków

Nie każdy z nas ma możliwość podłączenia się do sieci kanalizacyjnej. Nie każdy region jest odpowiednio rozwinięty. A czasem zdarza się też tak, że nie każdy chce płacić za dołączenie, przez co woli zostać przy własnym przydomowym szambie. Samodzielne jego wykonanie nie jest jednak łatwe. Tutaj pojawiamy się my! Profesjonalna firma Tomex specjalizuje się w tworzeniu jakościowych, solidnych szamb betonowych, po które bardzo chętnie sięgają klienci.

Jednym z naszych produktów są szamba jednokomorowe. Są to solidne, trwałe i wytrzymałe wyroby, które cieszą się popularnością. Konstruujemy je z zaangażowaniem, na podstawie obowiązujących standardów. Nasze szamba jednokomorowe są szczelne, charakteryzują się grubymi ściankami, które przez wiele lat nie poddadzą się naporowi wód głębinowych oraz ziemi. Jak sama nazwa mówi, szambo to posiada jedną komorę, wewnątrz nie ma żadnych dodatkowych przedziałów. Do produkcji tego rodzaju szamb wykorzystujemy beton szczelny, który występuje z dodatkiem płynów poprawiających wodoszczelność. Dodatkową zaletą jest masa asfaltowo-kauczukowa, która wpływa pozytywnie na nasz wyrób. Jeśli ciekawi Cię nasza oferta, koniecznie zdecyduj się na nasze szamba Pruszków.

Szamba dwukomorowe dla większych inwestycji

Firma Tomex to lokalny producent zbiorników betonowych na deszczówkę, gnojówkę, a także ścieki. W naszej ofercie klienci znajdą również szamba dwukomorowe. Nieco większe, jednak nadal tak solidne i przydatne, jak w przypadku tych jednokomorowych. Ich produkcja opiera się na wysokiej jakości betonie oraz stali zbrojeniowej. Dzięki innowacyjnej masie z kauczuku i asfaltu zbiornik praktycznie nie przepuszcza wody. Szambo betonowe Pruszków dwukomorowe posiada specjalną przegrodę przelewową, która sprawdzi się w momencie, kiedy w pierwszej znajdzie się nadmiar ścieków. Szambo dwukomorowe uznawane jest za bardziej praktyczne, aniżeli jednokomorowe. Może być stosowane na działkach o dużej powierzchni. Istotne jest, by nasze szamba montowane były jedynie na terenach suchych. W przypadku zamontowania na terenach mokrych może dojść do przecieku szamba.

Szamba betonowe Pruszków od Tomex!

Nasza firma to przede wszystkim profesjonalizm oraz produkcja według obowiązujących obecnie standardów. Oferujemy szeroki wybór szamb jednokomorowych i dwukomorowych. Można je wykorzystać w wielu sytuacjach — jako szamba przydomowe, oczyszczalnie, zbiorniki retencyjne, zbiorniki przeciwpożarowe bądź zbiorniki na deszczówkę. Budujemy je przy wsparciu branżowych laboratoriów, które wspomagają nas podczas dobierania środków wpływających pozytywnie na konsystencję betonu, jego wiązanie, a w późniejszych etapach — na jego wodoszczelność.

Zapraszamy do naszej firmy Tomex, gdzie nie tylko zapoznasz się z naszą ofertą, ale również poznasz obowiązujące u nas ceny oraz zasięg dostarczania zamówień. Twoje zamówienie może być maksymalnie dopasowane do Twoich potrzeb. Bierzemy pod uwagę każdą sugestię naszego klienta.

Napisz do nas