Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Pińczów

Szamba betonowe Pińczów

Zastanawiasz się nad wyborem zbiornika na ścieki? Koniecznie zapoznaj się z naszą bogatą ofertą. Asortyment obejmuje wiele rozwiązań, dzięki czemu z powodzeniem wybierzesz idealną opcję dla siebie. Poznaj kilka praktycznych porad, a na pewno dokonasz udanej inwestycji.

Przygotowaliśmy ofertę, w której znajdziesz wyłącznie szamba betonowe pierwszorzędnej jakości. To zasługa własnej linii produkcyjnej oraz doświadczeniu naszych ekspertów. Dzięki temu możemy zaproponować konstrukcję, która idealnie sprawdzi się na wielu posesjach. Jeśli cenisz sprawdzone rozwiązania, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie.

Przed dokonaniem inwestycji dokładnie zapoznaj się z ofertą i porównaj szamba pod kątem danych technicznych. Jeśli nie wiesz, jak wybrać idealne rozwiązanie, skonsultuj się z naszymi ekspertami, którzy udzielą Ci niezbędnych wskazówek. To sprawia, że usługa szamba Pińczów cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

 

Jak określić odpowiednią pojemność zbiornika?

Kluczowym kryterium wyboru szamba jest pojemność. Jak wybrać idealną konstrukcję? Musisz pamiętać, że najczęściej ilość wytwarzanych ścieków w 95% sięga ilości zużytej wody. Natomiast jedna osoba zużywa zwykle od 150 do 200 litrów wody w ciągu dnia. Dzięki tym informacjom możesz wykonać podstawowe obliczenia.

Weźmy pod uwagę np. czteroosobowe gospodarstwo domowe oraz wywóz nieczystości raz na 2 tygodnie. Teraz pomnóż 175 litrów (średnie zużycie na domownika) x 4 mieszkańców x 14 dni. Otrzymany wynik to 9,8 m3. Pamiętaj, że bardzo istotną kwestię stanowi pojemność użytkowa, która dotyczy przestrzeni pod miejscem wprowadzania rury kanalizacyjnej.

Wybór szamba nie jest łatwy z uwagi na kilka aspektów technicznych. Na szczęście nasi eksperci służą pomocą i zapewniają fachowe doradztwo przy zakupie. Ponadto bezpiecznie dostarczymy szambo na posesję i zainstalujemy je. Zawsze korzystamy z wysokiej klasy sprzętu, więc o jakość usług możesz być spokojny.

 

Szamba Pińczów – jak zbudowane są zbiorniki?

Proponujemy jednokomorowe oraz dwukomorowe szamba. Jak wybrać idealne rozwiązanie? Otóż standardem jest opcja jednokomorowa, która bardzo dobrze sprawdza się na wielu posesjach. Natomiast inwestycja w szambo dwukomorowe jest propozycją, która pozwoli na legalne odprowadzanie części wody do gleby przez drenaż.

Dwukomorowe szamba charakteryzuje się przegrodą przelewową. Jest to element, który zatrzymuje ścieki grube w pierwszej komorze i pozwala na transport płynnych nieczystości do drugiej. Element znajduje się zazwyczaj w 2/3 lub połowie długości szamba. Ponadto takie zbiorniki są wyposażone w dwa kominy rewizyjne, zatem dostęp jest bardzo prosty.

Jeśli zastanawiasz się, które rozwiązanie będzie tym idealnym, zadzwoń lub napisz do naszych ekspertów. Doradzimy Ci, jak wybrać idealny model, dzięki czemu z łatwością dokonasz udanej inwestycji. Wszystko to sprawia, że usługa cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród mieszkańców Pińczowa i okolic. Dołącz do wielu zadowolonych klientów.

Napisz do nas