Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Koluszki

Szamba betonowe Koluszki

Szczelny i solidnie wykonany zbiornik na ścieki pozwoli Ci rozwiązać problemy z nieczystościami. Wystarczy zwrócić uwagę na kilka detali, aby sięgnąć po propozycję idealnie dopasowaną do specyfiki gospodarstwa domowego. W naszej ofercie na pewno znajdziesz idealne szambo.

Nasz asortyment obejmuje wyłącznie wysokiej jakości konstrukcje. Wszystko dzięki wiedzy technologicznej ekspertów oraz wieloletniemu doświadczeniu. Ponadto dysponujemy własną linią produkcyjną. Dzięki temu możemy zaproponować rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb klientów. Nic więc dziwnego, że zaufało nam tak wiele osób.

Zanim wybierzesz szambo, dobrze zapoznaj się z asortymentem i sprawdź, które rozwiązanie wpisze się w zakres Twoich potrzeb. Ponadto możesz liczyć na pomoc ze strony naszych specjalistów. Wybierz sprawdzone rozwiązanie i ciesz się komfortem.

Wybierz zbiornik o odpowiedniej pojemności

Jednym z najważniejszych kryteriów jest pojemność zbiornika. Szambo należy więc wybrać na podstawie ilości wytwarzanych ścieków w gospodarstwie domowym. W naszej ofercie z łatwością znajdziesz konstrukcje o różnych parametrach, więc bez trudu wybierzesz funkcjonalne rozwiązanie na długie lata.

Pamiętaj, że ilość ścieków zazwyczaj odpowiada w 95% zużyciu wody. Z kolei jeden mieszkaniec zużywa 150 – 200 litrów wody dziennie. Dla uzyskania optymalnej pojemności wystarczy posłużyć się prostym wzorem. Nasz przykład ustaliliśmy dla czteroosobowej rodziny przy wywozie szamba raz na dwa tygodnie. Pomnóż 175 l (średnie zużycie) x 4 osoby x 14 dni. Otrzymasz wynik 9800 m3. Pamiętaj jednak, że możesz wykorzystać wyłącznie przestrzeń użytkową zbiornika na ścieki.

W razie wątpliwości skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy udzielą Ci niezbędnych wskazówek. Ponadto oferujemy transport szamb na posesję oraz ich profesjonalny montaż. Wszystko to sprawia, że wielu mieszkańców Koluszek oraz okolicznych miejscowości zdecydowało się na takie rozwiązanie.

Szamba Koluszki – budowa zbiorników

Bardzo ważnym aspektem jest również budowa zbiornika na ścieki. W naszej ofercie znajdziesz jedno- oraz dwukomorowe konstrukcje. Jak wybrać najlepszą opcję dla gospodarstwa domowego? Otóż najczęściej to ten pierwszy wariant stanowi idealne rozwiązanie. Natomiast dwukomorowe szambo będzie dobrą opcją, jeżeli istnieje możliwość odprowadzenia części wody ze zbiornika do gleby przez drenaż.

Ponadto dwukomorowe szambo charakteryzuje się przegrodą przelewową. Jest to konstrukcja, która zatrzymuje ścieki grube w pierwszej komorze i sprawia, że płynne nieczystości swobodnie przedostają się do drugiej. Najczęściej przegrodę montuje się w połowie długości, bądź w 2/3 długości konstrukcji. Ponadto takie szambo ma dwa kominy rewizyjne, wiec dostęp jest ułatwiony.

Pamiętaj, że przy wyborze szamb z naszej oferty zawsze możesz liczyć na pomocne wskazówki doświadczonych specjalistów. Eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i wskażą, który zbiornik będzie najlepszy na Twojej posesji. Przekonało się o tym wielu klientów.

Napisz do nas