Jesteś tutaj:

Szamba betonowa Oława

Szamba betonowe Oława

Wybór odpowiedniego zbiornika na odprowadzanie ścieków gwarantuje wygodę w Twoim własnym domu. Nasza oferta zawiera wiele różnorodnych rozwiązań, które doskonale dopasujemy do Twoich osobistych potrzeb. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie oraz będzie zadowolony z naszych usług, oraz innowacyjnych rozwiązań które rewolucjonizują rynek.

Pierwszą rzeczą, o której powinniśmy wspomnieć to, że współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, którzy zapewniają zbiorniki betonowe najwyższej jakości. Dysponujemy własną linią produkcyjną oraz szerokim asortymentem, przez co jesteśmy jedną z najbardziej wyjątkowych firm w Polsce.

Przed podjęciem decyzji o zakupie zbiornika, warto zapoznać się z naszą ofertą. Doskonałe propozycje dla wymagających klientów, którzy cenią profesjonalizm i najwyższą jakość usług. U nas wybierzesz szambo na lata, oraz zabezpieczysz swoją przyszłość. Oferujemy pomoc w każdej sprawie związanej z naszymi usługami, nasi pracownicy są w pełnej gotowości do pracy, oraz pomocy naszym klientom, z czego jesteśmy dumni.

Wielkość zbiornika ma kluczowe znaczenie, dlatego warto zwrócić uwagę na jego pojemność. Najważniejsze, aby była ona dopasowana do ilości ścieków wytwarzanych w gospodarstwie domowym. Nasi eksperci służą sprawdzonymi wskazówkami, dzięki czemu wybór będzie trafny. Dysponujemy transportem i oferujemy fachowy montaż, pomoc specjalistów, oraz najlepszych pracowników.

Pojemność szamba jest jednym z najważniejszych rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę dokonując zakupu. Jak? Najważniejszy aspekt to pojemność dopasowana do ilości wytwarzanych w gospodarstwie domowym ścieków. Szacunki podają, że odpowiada ona w 95% zużyciu wody.

Warto zauważyć, że średnie zużycie wody na jedną osobę wynosi od 150 do 200 litrów na dzień. Aby obliczyć odpowiednią pojemność zbiornika dla czteroosobowej rodziny, trzeba założyć, że szambo będzie opróżniane raz na 2 tygodnie. Kierujemy się tym, że: 175 litrów (przeciętne zużycie) x 4 domowników x 14 dni. Wynikiem jest 9800 litrów. Ważne jest jednak pamiętać, że użyteczna pojemność obejmuje tylko przestrzeń znajdującą się poniżej miejsca, w którym wprowadza się rurę kanalizacyjną.

Nasza oferta zawiera zarówno szamba jednokomorowe, jak i dwukomorowe. Ten drugi sprawdzi się, jeżeli występuje możliwość odprowadzenia ścieków do gleby przez drenaż. Zbiornik dwukomorowy posiada przegrodę przelewową, która zatrzymuje grubości w pierwszej komorze, pozwalając ściekom płynnym przepłynąć do drugiej. Możliwość łatwego dostępu zapewnia dwukomorowy zbiornik z dwoma kominami rewizyjnymi.
Wybierając nasze szamba można być pewnym, że wykona się dobry zakup, który z pewnością ułatwi życie, oraz uwolni od wielu problemów.

Nasi specjaliści z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Jesteśmy znaną firmą, która zainstalowała wiele zbiorników w Oławie oraz okolicznych miejscowościach. Dołącz do naszych zadowolonych klientów, którzy nam zaufali, nie czekaj i zabezpiecz swoją przyszłość wybierając naszą firmę.

Napisz do nas