Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Tuszyn

Szamba betonowe Tuszyn

Zastanawiasz się, który zbiornik na ścieki idealnie sprawdzi się na Twojej posesji? Jesteś w dobrym miejscu. Nasza oferta obejmuje tak wiele propozycji, że na pewno znajdziesz rozwiązanie perfekcyjnie dopasowane do własnych potrzeb. Poznaj szczegóły i sprawdź, jak dokonać udanej inwestycji.

Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości szamba betonowe. Ponadto nasz zespół tworzą doświadczeni eksperci, którzy do każdego zadania podchodzą z wielkim zaangażowaniem. Kolejnym atutem jest własna linia produkcyjna. Dzięki temu asortyment jest tak bogaty i zróżnicowany.

Na usługę szamba Tuszyn zdecydowało się już wielu zadowolonych klientów. Przy wyborze zbiornika zawsze możesz liczyć na cenne wskazówki ze strony naszych ekspertów. Jeśli cenisz sprawdzone rozwiązania i szukasz najlepszych propozycji na rynku, koniecznie skorzystaj z naszej oferty.

Pojemność szamba – jak dokonać wyboru?

Pojemność szamba stanowi jedno z najważniejszych kryteriów, które należy wziąć pod uwagę podczas zakupu. Wartość ta powinna być dopasowana do ilości ścieków, które powstają w gospodarstwie domowym. Z kolei ilość ścieków najczęściej stanowi ok. 95% zużycia wody. Ponadto jeden mieszkaniec wykorzystuje ok. 150-200 litrów wody dziennie. Dzięki tym danym możesz wyliczyć optymalną pojemność.

Sprawdź, jak wyglądają szacunki w czteroosobowej rodzinie i przy wywozie nieczystości raz na 2 tygodnie. Pomnóż 175 litrów (zakładane średnie zużycie) x 4 osoby x 14 dni. Uzyskasz wynik 9800 m3. Jednak na tym nie koniec. Musisz wziąć pod uwagę, że możliwa do wykorzystania jest jedynie przestrzeń pod miejscem wprowadzania rury kanalizacyjnej. Liczy się więc pojemność użytkowa, zwaną również czynną.

Proponujemy klientom zbiorniki o różnych pojemnościach. Dzięki temu z łatwością znajdziesz idealne rozwiązanie na własną posesję. Dodatkowo gwarantujemy bezpieczny transport elementów oraz profesjonalny montaż szamba. Wszystko to sprawia, że tak wielu klientów zdecydowało się na nasze usługi. Dołącz do nich już teraz!

Szamba Tuszyn – budowa zbiornika

Zanim zainwestujesz w zbiornik na ścieki, zwróć uwagę na jego konstrukcję. Możesz u nas wybrać zarówno jednokomorowy, jak i dwukomorowy zbiornik. Które rozwiązanie okaże się najlepsze? Zazwyczaj strzałem w dziesiątkę jest ten pierwszy wariant. Chociaż szambo dwukomorowe świetnie sprawdzi się, jeżeli możesz legalnie odprowadzać wodę do gleby przez drenaż.

Zwróć uwagę, że szamba dwukomorowe różnią się obecnością przegrody przelewowej. To element instalowany w połowie lub 2/3 długości szamba. Odpowiada za zatrzymywanie ścieków grubych w pierwszej komorze i przedostawanie się tych płynnych do komory drugiej. W dodatku takie szamba mają dwa kominy rewizyjne, co pozwala na łatwy dostęp.

Już wielokrotnie instalowaliśmy szamba na terenie Tuszyna i okolicznych miejscowości. Nasi klienci zgodnie podkreślają, że konstrukcje są szczelne, solidne i funkcjonalne. Jeżeli więc cenisz wygodę i chcesz sięgnąć po najlepsze propozycje na rynku, zdecydowanie warto nam zaufać.

Napisz do nas