Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Sulejów

Szamba betonowe Sulejów

Zastanawiasz się nad inwestycją w szambo betonowe? W naszej ofercie na pewno znajdziesz propozycję, która wpisze się w zakres Twoich oczekiwań. Nasze zbiorniki sprawdzają się już na wielu posesjach w Sulejowie oraz okolicznych miejscowościach.

Przede wszystkim oferujemy szamba betonowe pierwszorzędnej jakości. Dzięki temu możesz być pewien, że konstrukcja będzie szczelna i funkcjonalna. To zasługa doświadczonego zespołu, który wykorzystuje szeroką wiedzę technologiczną w codziennej pracy. Ponadto dysponujemy własną linią produkcyjną.

Wszystko to sprawia, że nasze usługi cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Jeżeli więc cenisz sprawdzone rozwiązania, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie. Zapoznaj się z asortymentem i sprawdź, jak wiele możemy Ci zaproponować. Z usługi szamba Sulejów korzystają najbardziej wymagający klienci.

Wybierz zbiornik o odpowiedniej pojemności

Do najważniejszych parametrów należy pojemność szamba. Ta powinna być dopasowana do ilości generowanych ścieków przez gospodarstwo domowe. Warto podkreślić, że jedna osoba zużywa ok. 150-200 litrów wody dziennie. Natomiast ilość ścieków w ok. 95% odpowiada stopniu zużycia wody. Dzięki tym danym możesz wykonać proste obliczenie.

Jeśli weźmiesz pod uwagę czteroosobową rodzinę oraz wywóz szamba raz na 2 tygodnie, skorzystaj z takiego wzoru: 175 litrów (średnie zużycia) x 4 osoby x 14 dni = 9800 m3. Pamiętaj jednak, że na tym nie koniec. Musisz zwrócić uwagę, że możliwa do wykorzystania jest wyłącznie część użytkowa (czynna). Ta związana jest z przestrzenią, która mieści się pod miejscem, gdzie wprowadzana jest rura kanalizacyjna.

Pamiętaj, że w naszej ofercie znajdziesz zbiorniki o różnych pojemnościach. To sprawia, że z łatwością kupisz model dopasowany do Twoich oczekiwań. Ponadto oferujemy bezpieczny transport elementów na posesję oraz rzetelny montaż. Jeżeli cenisz wygodę, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie.

Szamba Sulejów – budowa zbiornika na ścieki

Nasz asortyment obejmuje jedno- i dwukomorowe szamba. Jak wybrać rozwiązanie, które sprawdzi się najlepiej? Zazwyczaj klienci decydują się na tę pierwszą opcję. Natomiast dwukomorowa konstrukcja znajdzie zastosowanie, jeżeli możesz pozwolić sobie na legalne doprowadzenie części wody przez drenaż.

W dodatku dwukomorowe szamba ma nieco inną budowę. Jest wyposażone w przelewową przegrodę, która zatrzymuje tzw. grube ścieki w pierwszej części szamba. Z kolei płynne nieczystości przechodzą do drugiej komory. Przegrodę najczęściej instaluje się w połowie lub 2/3 długości szamba. Ponadto tego typu zbiorniki mają dwa kominy rewizyjne, dzięki czemu dostęp jest bardzo prosty.

Przy wyborze szamba zawsze możesz liczyć na pomoc ze strony doświadczonych ekspertów. Skontaktuj się z nimi, a na pewno otrzymasz odpowiedzi na wszystkie pytania. Jeżeli cenisz wygodę i chcesz mieć pewność, że wybierasz najlepsze rozwiązanie, koniecznie skorzystaj z naszej oferty. Dołącz do wielu zadowolonych inwestorów i ciesz się komfortem na co dzień.

Napisz do nas