Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Radomsko

Szamba betonowe Radomsko

Chcesz wybrać idealnie dopasowany zbiornik na ścieki? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Wprowadziliśmy tak wiele rozwiązań, że bez trudu znajdziesz opcję, która wpisze się w zakres Twoich oczekiwań. Jeżeli szukasz najlepszych propozycji na rynku, obok tej oferty nie możesz przejść obojętnie.

Proponujemy wyłącznie wysokiej klasy szamba betonowe. To zasługa wieloletniego doświadczenia oraz szczegółowej wiedzy technologicznej. Ponadto dysponujemy własną linią produkcyjną. Nic więc dziwnego, że klienci tak chętnie wybierają naszą ofertę.

Zanim dokonasz inwestycji, zwróć uwagę na kilka istotnych kryteriów. Wystarczy rzucić okiem na szczegółowe informacje i określić preferowaną pojemność zbiornika czy liczbę komór. Dzięki temu będziesz cieszyć się funkcjonalnością i komfortem przez lata. Poznaj szczegółowe informacje i sprawdź, o czym warto pamiętać.

Jak wybrać szambo o odpowiedniej pojemności?

Zanim dokonasz inwestycji, musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych kryteriów. Do najważniejszych elementów należy pojemność zbiornika i należy ją dopasować do ilości wytwarzanych nieczystości oraz liczby domowników. Pamiętaj, że ilość ścieków zazwyczaj odpowiada ok. 95% zużywanej wody. Z kolej średnie zużycie przez jedną osobę wynosi 150 – 200 litrów.

Aby obliczyć, jaka pojemność będzie optymalna, możesz skorzystać z prostego wzoru. W przykładzie wzięliśmy pod uwagę czteroosobową rodzinę oraz wywóz nieczystości raz na dwa tygodnie. Pomnóż 175 l (średnie zużycie) x 4 osoby x 14 dni. Ponadto weź pod uwagę, że możesz wykorzystać wyłącznie część użytkową zbiornika. Jest to przestrzeń, która znajduje się pod miejscem wprowadzania rury.

W asortymencie znajdziesz szamba o różnej pojemności, więc bez trudu sięgniesz po dopasowany zbiornik. Ponadto zapewniamy profesjonalny montaż i transport. To świetna propozycja dla wymagających klientów. Jeżeli zawsze stawiasz na sprawdzone rozwiązania, zdecydowanie warto skorzystać z naszej oferty.

Szamba Radomsko – zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe

Proponujemy szamba o różnej budowie. Najczęściej klienci decydują się na jednokomorową konstrukcję. Natomiast dwukomorowy zbiornik sprawdzi się na posesji, na której istnieje możliwość odprowadzenia części wody z szamba do gleby przez tzw. drenaż.

Podstawową różnicą jest obecność przegrody przelewowej w zbiorniku dwukomorowym. Ta konstrukcja odpowiada za zatrzymywanie grubych ścieków w komorze pierwszej i powoduje, że płynne nieczystości trafiają do komory drugiej. Przegroda montowana jest w połowie zbiornika bądź 2/3 długości. Ponadto takie szamba mają dwa kominy rewizyjne, co znacznie ułatwia dostęp.

Jeżeli nie wiesz, jak wybrać idealnie dopasowane rozwiązanie, możesz liczyć na fachową pomoc specjalistów. Nasi eksperci na pewno udzielą Ci niezbędnych wskazówek, abyś mógł dokonać udanej inwestycji. Pomogliśmy już wielu osobom w Radomsku oraz okolicznych miejscowościach. Ponadto mamy ofertę dopasowaną do zróżnicowanych wymagań. Wszystko to sprawia, że nasza firma cieszy się niesłabnącą renomą.

Napisz do nas