Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Włoszczowa

Szamba betonowe Włoszczowa

Zastanawiasz się, jak wybrać idealne szambo na Twoją posesję? Przygotowaliśmy szeroki i zróżnicowany asortyment rozwiązań, więc z łatwością znajdziesz propozycję, która wpisze się w zakres Twoich oczekiwań. Poznaj szczegółowe informacje i sięgnij po najlepsze rozwiązanie na rynku.

Oferta obejmuje tylko najwyższej jakości konstrukcje. Naszym atutem jest profesjonalny zespół, który w codziennej pracy wykorzystuje wieloletnie doświadczenie i szczegółową wiedzę. Ponadto mamy własną linię produkcyjną, dzięki czemu odpowiadamy na oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Zanim wybierzesz idealne rozwiązanie, koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą. Ponadto porównaj modele pod względem specyfikacji technicznej i na tej podstawie sięgnij po rozwiązanie dopasowane do osobistych potrzeb. W ten sposób dokonasz udanego wyboru. Nasza usługa Szamba Włoszczowa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. To świetna propozycja dla wymagających klientów.

 

Jak wybrać pojemność zbiornika na ścieki?

Na wybór szamba składa się wiele niuansów technicznych. Podstawową kwestię stanowi pojemność zbiornika na nieczystości. Jak wybrać idealne rozwiązanie? Zwróć uwagę, że ilość generowanych ścieków w 95% pokrywa się z ilością wykorzystanej wody. Natomiast jedna osoba zużywa od 150 do 200 litrów wody dziennie. To oczywiście szacunkowe dane, jednak dzięki nim można dokonać przybliżonych obliczeń.

Weźmy pod uwagę przykład czteroosobowej rodziny przy wywozie nieczystości raz na 2 tygodnie. Wystarczy, że pomnożysz 175 litrów x 4 mieszkańców x 14 dni. Otrzymany wynik wynosi 9,8 m3. Ponadto musisz zwrócić uwagę, że pojemność użytkowa zbiornika stanowi przestrzeń pod miejscem, w którym wprowadza się rurę kanalizacyjną.

Przed wyborem szamba należy zwrócić uwagę na wiele aspektów technicznych. Natomiast zawsze możesz liczyć na fachowe doradztwo ze strony naszych ekspertów, którzy udzielą Ci cennych wskazówek. Ponadto zapewniamy bezpieczny transport zbiornika na posesję oraz profesjonalny montaż.

 

Szamba Włoszczowa – konstrukcja zbiorników

Kolejnym ważnym czynnikiem jest wybór zbiornika o odpowiedniej budowie. Oferujemy konstrukcje jedno- oraz dwukomorowe. Ta pierwsza opcja stanowi standard i dobrze sprawdza się na różnych posesjach. Natomiast drugie rozwiązanie może być dobrym wyborem, jeśli możesz legalnie doprowadzić wodę do gleby przez system drenażu.

Pamiętaj również, że konstrukcje dwukomorowe charakteryzują się przegrodą przelewową, która oddziela ścieki grube od płynnych. Element ten zazwyczaj montowany jest w 2/3 lub połowie długości zbiornika. W dodatku szamba mają dwa kominy rewizyjne, więc dostęp do nich nie sprawi żadnych problemów.

Jeśli zależy Ci na wyborze idealnie dopasowanej konstrukcji, koniecznie zadzwoń lub napisz do naszych ekspertów. Już niejednokrotnie instalowaliśmy szamba we Włoszczowej oraz wielu okolicznych miejscowościach. W dodatku nasze usługi cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Postaw na sprawdzone rozwiązanie i zapomnij o kompromisach.

Napisz do nas