Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Płock

Szamba betonowe Płock

Współcześnie jeszcze nie każdy inwestor ma możliwość podpięcia się do ogólnej sieci kanalizacyjnej w swojej miejscowości. Nic więc dziwnego, że nasza firma Tomex cieszy się tak ogromną popularnością. Oferujemy solidnej jakości szamba Płock, które dostępne są w wersji jednokomorowej i dwukomorowej. Obydwa typy zbiorników oferujemy w różnych kombinacjach wymiarowych. Najistotniejsze są jednak pojemności, a więc w naszej ofercie znaleźć można samba 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. Tego rodzaju szamba nie posiadają żadnych dodatkowych przegród wewnątrz. Tworzymy je tak, aby charakteryzowały się przede wszystkim jakością i szczelnością. Nasze szamba jednokomorowe wybierane są zwykle do domów jednorodzinnych, a także domków letniskowych.

Szamba dla wymagających — Szamba Tomex!

W naszej ofercie znajdziesz także szamba dwukomorowe. Dostępne są w pojemnościach 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. Posiadają gotowe otwory, które znacznie ułatwiają przyłączenie do instalacji sanitarnej. Nasze szamba wykonywane są z niezwykłą starannością, są zgodne z wcześniej przygotowywanymi projektami. Ich jakość poddawana jest specjalnym testom, podobnie jak szczelność. Posiadamy liczne certyfikaty oraz atesty, które potwierdzają pełen profesjonalizm oraz wysoką jakość naszych wyrobów. Szamba betonowe Płock są na wyciągnięcie Twojej ręki!

Dwukomorowe zbiorniki wykorzystuje się najczęściej w przypadku domów wielorodzinnych. Stosując takie właśnie zbiorniki, można na nich sporo zaoszczędzić. Szambo dwukomorowe, większe, pozwala na rzadsze wywożenie nieczystości, a także rozgrupowanie tych bardziej stałych oraz tych ciekłych.

Szamba, które przetrwają wiele długich lat użytkowania!

Nie da się ukryć, że betonowe zbiorniki są jedna z najtańszych i najpopularniejszych form gromadzenia ścieków. Do produkowania naszych szamb wykorzystujemy jakościowy beton klasy B35 z dodatkiem specjalistycznych płynów gwarantujących maksymalną wodoszczelność. Stosujemy również masę asfaltowo-kauczukową, dzięki której nie ma szans, aby woda z zewnątrz zniszczyła betonowe ściany.

Jesteśmy firmą, która solidnie i z zaangażowaniem podchodzi do produkcji szamb betonowych. Stosujemy najwyższej jakości formy oraz komponenty, które wpływają na długość użytkowania takiego zbiornika. Nasze szamba można wykorzystać zarówno w przypadku wszelkich ścieków, ale bardzo często służyć także jako zbiornik na wodę deszczową. Stosujemy najnowsze technologie, sięgamy po odpowiednie zabezpieczenia, przestrzegamy procesów produkcyjnych, a to wszystko po to, by naszym klientom zapewnić najlepsze produkty w regionie.

Nasze szamba charakteryzują się odpowiednio grubymi ścianami, które nie poddadzą się pęknięciom oraz nie spowodują rozszczelnienia. Właz oraz gwarancja to kolejne istotne cechy naszych wyrobów. Nie zwlekaj więc – jeśli planujesz budowę domu i nie masz dostępu do instalacji kanalizacyjnej, wybierz szamba od firmy Tomex!

Napisz do nas