Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Starachowice

Szamba betonowe Starachowice

Szukasz idealnego szamba na własną posesję? Koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem i sprawdź, jak wiele możemy Ci zaproponować. Poznaj kilka praktycznych wskazówek i dowiedz się, jak dokonać udanej inwestycji.

Nasza oferta obejmuje wyłącznie najwyższej jakości szamba betonowe. Ponadto dysponujemy własną linią produkcyjną, a praca zawsze przebiega pod okiem doświadczonych ekspertów. Dzięki temu możemy zaproponować klientom rozwiązania idealnie dopasowane do ich preferencji.

Zanim dokonasz zakupu dokładnie porównaj interesujące model szamb pod kątem danych technicznych i sięgnij po konstrukcję, która najlepiej wpisze się w zakres Twoich potrzeb. Zawsze gwarantujemy profesjonalne doradztwo, z którego bardzo chętnie korzystają klienci. Usługa Szamba Starachowice cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Postaw na wsparcie doświadczonych ekspertów i wybierz najlepsze rozwiązanie na rynku.

 

Jak wybrać zbiornik o odpowiedniej pojemności?

Zanim wybierzesz zbiornik na nieczystości, musisz zwrócić uwagę na kilka podstawowych detali. Jednym z najważniejszych kryteriów jest pojemność szamba. Zazwyczaj zużycie ścieków wynosi ok. 95% zużycia wody. Z kolei jeden domownik wykorzystuje przeciętnie od 150 do 200 litrów wody w ciągu dnia. Na podstawie powyższych danych możesz określić pojemność zbiornika np. dla rodziny czteroosobowej przy wywozie szamba raz na 2 tygodnie.

Pomnóż 175 litrów (średnie zużycie przez jedną osobę) x 4 osoby x 14 dni. Wówczas otrzymasz wynik 9,8 m3. Musisz również pamiętać o tym, że kluczowym parametrem jest pojemność użytkowa zbiornika. Ta dotyczy przestrzeni, która znajduje się pod punktem, gdzie wprowadza się rurę kanalizacyjną.

Dobrze rozumiemy, że samodzielny wybór szamba niekiedy sprawia kłopoty. Dlatego służymy profesjonalną pomocą. W dodatku bezpiecznie dostarczymy zbiornik na Twoją posesję i zainstalujemy go. Pamiętaj, że zawsze korzystamy z profesjonalnych i sprawdzonych rozwiązań więc konstrukcja przetrwa przez wiele lat.

 

Szamba Starachowice – jak zbudowane są zbiorniki?

Kolejnym bardzo ważnym czynnikiem jest konstrukcja zbiorników. Oferujemy jednokomorowe i dwukomorowe szamba. Pierwsze z rozwiązań stanowi standard, który sprawdza się na wielu posesjach. Natomiast druga opcja znajdzie zastosowanie, jeżeli istnieje możliwość doprowadzenia części wody do gleby przez tzw. drenaż.

Zwróć uwagę, że konstrukcje dwukomorowe są wyposażone w przegrodę przelewową. Ta znajduje się w 2/3 lub w połowie długości zbiornika. Dzięki niej tzw. grube nieczystości pozostają w pierwszej komorze. Z kolei te płynne trafiają do drugiej. Warto dodać, że szamba dwukomorowe mają dwa kominy rewizyjne, które znacznie ułatwiają dostęp.

Jeśli nie wiesz, która konstrukcja będzie idealnym wyborem, zapytaj o szczegóły naszych ekspertów. W ten sposób uzyskasz wszystkie niezbędne informacje. Już nie raz instalowaliśmy szamba w Starachowicach oraz okolicznych miejscowościach. Klienci bardzo docenili nasze usługi i chętnie polecają je znajomym.

Napisz do nas