Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Sieradz

Szamba betonowe Sieradz

Właściwy wybór zbiornika na ścieki ma bardzo duże znacznie dla komfortu domowników. Nasz asortyment obejmuje wiele zbiorników, więc każdy znajdzie propozycję dopasowaną do osobistych oczekiwań. Wystarczy zapoznać się z ofertą i zwrócić uwagę na kilka ważnych parametrów. Dzięki temu na pewno dokonasz udanej inwestycji.

Proponujemy wyłącznie wysokiej jakości szamba betonowe. To zasługa szczegółowej wiedzy naszych ekspertów oraz wieloletniego doświadczenia. W dodatku dysponujemy własną linią produkcyjną. Nic więc dziwnego, że zaufało nam tak wiele osób.

Zanim dokonasz inwestycji, upewnij się, jak wybrać szambo dopasowane do potrzeb mieszkańców. Analiza opisanych poniżej parametrów pozwoli Ci sięgnąć po zbiornik, który przez wiele lat zapewni Ci wygodę na najwyższym poziomie. Nic więc dziwnego, że tak setki klientów korzystają z naszych usług. Teraz możesz do nich dołączyć.

Wybierz szambo betonowe o odpowiedniej pojemności

Jeśli chcesz wybrać szambo najlepiej dopasowane do potrzeb gospodarstwa domowego, musisz rzucić okiem m.in. na pojemność zbiornika. Parametr ten powinien być dopasowany do ilości wytwarzanych nieczystości oraz liczby mieszkańców. Musisz pamiętać, że ilość ścieków w ok. 95% odpowiada zużyciu wody. Natomiast średnie zużycie sięga od 150 do 200 litrów.

Jeśli weźmiemy pod uwagę rodzinę czteroosobową i przyjmiemy, że wywóz nieczystości następuje raz w ciągu dwóch tygodni, możemy skorzystać z prostego obliczenia. Pomnóż 175 litrów (uśrednione zużycie) x 4 osoby x 14 dni. Otrzymany wynik to 9800 litrów. Natomiast musisz pamiętać, że jedynie część użytkowa szamba jest możliwa do wykorzystania. Mowa o przestrzeni, która znajduje się pod miejscem wprowadzania rury kanalizacyjnej.

Nasza oferta obejmuje zbiorniki o różnej pojemności. Dzięki temu bez trudu wybierzesz rozwiązanie, które wpisze się w zakres Twoich preferencji. Ponadto oferujemy profesjonalny montaż zbiornika oraz transport na posesję. Wszystko to sprawia, że nasza oferta cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród wymagających klientów.

Szamba Sieradz – budowa zbiorników

Bogaty i zróżnicowany asortyment obejmuje konstrukcje o różnej budowie. Możesz wybrać jednokomorowe oraz dwukomorowe szamba. Najczęściej klienci decydują się na to pierwsze rozwiązanie. Natomiast dwukomorowa konstrukcja sprawdzi się, jeżeli istnieje możliwość legalnego doprowadzania wody do gleby poprzez tzw. drenaż.

Szambo dwukomorowe charakteryzuje się obecnością przegrody przelewowej. Konstrukcja pozwala zatrzymać grube ścieki w pierwszej komorze i sprawia, że płynne ścieki trafiają do drugiej. Ponadto montowana jest w połowie lub w 2/3 długości zbiornika. Zwróć uwagę, że takie szamba mają dwa kominy rewizyjne, co przekłada się na wygodny dostęp.

Jeżeli nie wiesz, jak wybrać odpowiednie rozwiązanie, możesz liczyć na wsparcie naszych ekspertów. Wystarczy, że skontaktujesz się z nimi, aby uzyskać praktyczne wskazówki. Nasze zbiorniki instalowaliśmy już na wielu posesjach w Sieradzu i w okolicznych miejscowościach. Teraz możesz dołączyć do zadowolonych klientów.

Napisz do nas