Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Przasnysz

Szamba betonowe Przasnysz

Szamba betonowe Przasnysz to rewelacyjna opcja dla tych gospodarstw, które nie mają możliwości podłączenia się do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Jest to dobry sposób na rozsądne gospodarowanie ściekami. Sprawdzi się w przypadku domów jednorodzinnych, jak i na działkach rekreacyjnych. Domki letniskowe również są wyposażone w szamba najwyższej jakości.

Szambo to nic innego jak zbiornik na nieczystości i ścieki. Właściwie dobrany względem pojemności oraz poprawnie zamontowany to gwarancja wygody na długie lata. Takie szambo pozwoli na znaczne ograniczenie kosztów wywozu nieczystości. Decydując się na szambo, na pewno nie warto wybierać tego najtańszego. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, iż jest to inwestycja na długie lata. Najważniejsze jest tu więc kryterium jakości, a nie cena.

Szamba od firmy Tomex to jakościowe, grube, solidne szamba, które będą w stanie służyć człowiekowi wiele lat. Produkowane są z najwyższej klasy betonu, który skutecznie oddzieli ziemię od tego, co znajdzie się we wnętrzu zbiornika. Nasze wyroby dzielimy na jednokomorowe oraz dwukomorowe.

Pojemność szamba betonowego zależy od wielkości gospodarstwa

Decydując się na szambo, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jego pojemność. Najłatwiej oszacować ją obserwując wskazania wodomierza. Cykliczne odczyty pozwolą dokonać prawidłowego wyboru. Jeśli nie masz takiej możliwości, pomożemy! Najłatwiej jest przyjąć, iż szambo o pojemności 10 m3 pokryje zapotrzebowanie czteroosobowej rodziny. Jeśli chodzi o domki letniskowe, można rozważyć nieco mniejsze zbiorniki.

Warto zaznaczyć, że w naszej ofercie znajdziesz szamba Przasnysz jednokomorowe, których pojemność wynosi 3 m3, 4 m3, 5 m3, 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. W sytuacji, kiedy klient oczekuje czegoś więcej, możemy zaoferować zbiornik dwukomorowy. Jest to świetna opcja, jeśli chcemy mieć solidniejszy i bardziej pojemny zbiornik na ścieki.

Tomex — gwarancja najlepszych zbiorników betonowych w Twojej okolicy!

Nasze szamba mogą pochwalić się bezodpływową, szczelną konstrukcją. Rozwiązania te przypadną do gustu osobom, które zadbać chcą nie tylko o swoją kanalizację, ale również o środowisko naturalne. Prezentowane w naszej ofercie modele wykonane są z grubych ścian zalanych betonem świetnej klasy. Dzięki temu szamba te cieszą się trwałością oraz długą żywotnością. Zbiorniki odporne są na wilgoć i niskie temperatury. Nie są im straszne uszkodzenia mechaniczne czy szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Nasze szamba bez problemu można montować w trudnych warunkach gruntowych.

Nie da się ukryć, że nasze produkty cieszą się niesłabnącą popularnością wśród wielu klientów, którzy dzwonią do nas z sąsiedztwa, jak i z bardzo daleka. Nasza szamba posiadają specjalne certyfikaty, które upewniają klienta w tym, iż jest to najlepszy możliwy wybór. Do zakupu szamba dorzucamy również transport specjalnym samochodem, który również pomoże podczas wyładunku. Jak widać, troszczymy się o naszych klientów wielowymiarowo!

Napisz do nas