Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Zwoleń

Szamba betonowe Zwoleń

Jest niezliczenie wiele sytuacji w życiu, kiedy przydają się zbiorniki betonowe bezodpływowe. Jedna z nich to chęć zbierania deszczówki przy domu, którą później można wykorzystać do podlewania ogrodu lub plonów. Druga ważna kwestia to brak dostępu do sieci kanalizacyjnej. Ten problem trzeba jakoś rozwiązać, jeśli inwestor chce się budować na takim terenie. Na szczęście z pomocą przychodzą bezodpływowe zbiorniki betonowe od firmy Tomex, inaczej nazywane szambami.

Szamba Zwoleń to produkty, które spełniają praktycznie wszystkie oczekiwania klientów, inwestorów prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszej firmie tworzymy je zupełnie od podstaw. Wykorzystujemy rewelacyjny beton oraz solidne zbrojenie. Nasze szamba są zazwyczaj wybierane do zabudowań takich jak domy jednorodzinne, domy wielorodzinne czy domy letniskowe. Można je też wykorzystać na terenie zakładów pracy, ponieważ tam też konieczna jest kanalizacja, a takie obiekty zazwyczaj tworzone są z dala od centrum miasta. Jeśli chcesz wyposażyć swoje gospodarstwo w najlepsze zbiorniki na ścieki, koniecznie skorzystaj z oferty firmy Tomex!

Zbiorniki na zamówienie — jedno- i dwukomorowe

Nie da się ukryć, że oferta naszej firmy jest niezwykle rozbudowana i zazwyczaj spełnia oczekiwania klientów. To dlatego, że można u nas zamówić nie tylko szamba jednokomorowe, ale też dwukomorowe. Co więcej — mamy też szeroki wachlarz pojemności. Można u nas zamówić szambo 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 i 12 m3. W przypadku szamb dwukomorowych polecamy pojemności od 8 do 12 m3. Mniejszych nie produkujemy, ponieważ jest to nieopłacalne.

Dlaczego firma Tomex może pochwalić się swoimi szambami? Przede wszystkim są to wyroby charakteryzujące się funkcjonalnością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Produkujemy je z wysokiej klasy betonu B25 oraz stali zbrojeniowej. Zalewamy całość w formie, dzięki czemu uzyskujemy zwartą konstrukcję, bez niepotrzebnych łączeń między dnem a ścianami. Sprawia to, że szambo nie przecieka, jest zwarte, solidne i ekologiczne. Zewnętrzne ściany smarujemy specjalistyczną masą, która jeszcze lepiej uszczelnia betonowy zbiornik. Na wierzch nakładamy pokrywę oraz komin. Mocujemy je na mrozo- i wodoodpornym kleju.

Zbiornik na lata — skorzystaj z rozbudowanej oferty i dowozu na miejsce!

Decydując się na szamba betonowe Zwoleń, warto wiedzieć, że dostosowujemy naszą produkcję do wszelkich obowiązujących norm oraz zaleceń krajowych i europejskich. Posiadamy wszystkie niezbędne atesty. Dzięki nim klienci mogą mieć pewność, że sprzedajemy solidne szamba, a nie niskojakościowe zbiorniki, które po paru latach mogą się całkowicie wykruszyć. Stawiamy na innowacyjne technologie i wykwalifikowaną kadrę. Szkolimy siebie oraz naszych pracowników, aby móc oferować klientom najlepszą jakość i obsługę na poziomie. Do zamówienia dodajemy również transport specjalnym samochodem oraz wyładunek na miejscu.

Napisz do nas