Jesteś tutaj:

Szamba betonowa Bielawa

Szamba betonowe Bielawa

Możesz mieć większy komfort w swoim domu wybierając odpowiedni zbiornik na ścieki. Ze względu na różne potrzeby klientów zaoferowaliśmy wiele rozwiązań, tak aby każdy mógł znaleźć ofertę idealnie dopasowaną do swoich indywidualnych wymagań.

Współpracujemy przede wszystkim z doświadczonymi specjalistami z wieloletnim stażem w tej branży. Ich technologiczna wiedza pozwala nam oferować wysokiej jakości zbiorniki betonowe. W dodatku posiadamy własną linię produkcyjną, a nasz asortyment jest bardzo szeroki.

Zapoznaj się z ofertą zanim zdecydujesz się na zakup zbiornika i zobacz jakie rozwiązania dla Ciebie przygotowaliśmy. Jest to doskonała oferta dla wymagających klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm i poszukują najlepszej jakości obsługi. U nas wybierzesz szambo betonowe na wiele lat.

Pojemność zbiornika na ścieki

Pojemność szamba to bardzo ważny aspekt, na który należy zwrócić uwagę podczas wyboru zbiornika. Jak odnieść sukces w swojej inwestycji? Należy się skupić na pojemności, która musi odpowiadać ilości ścieków wytwarzanych w gospodarstwie domowym. Według danych jest to około 95% zużycia wody.

Warto zaznaczyć, że ilość wody zużywanej na osobę to około150-200 litrów dziennie. Załóżmy, że mamy do czynienia z 4-osobową rodziną i szambo jest wywożone co 2 tygodnie. Teraz wystarczy skorzystać z prostej formuły: 175 litrów (średnia zużycie) pomnożyć przez 4 członków rodziny i pomnożyć przez 14 dni. Wynik wynosi 9800 m3. Należy jednak pamiętać, że wynik odnosi się tylko do funkcjonalności czynnej. Jest to przestrzeń poniżej miejsca, gdzie wprowadzana jest rura kanalizacyjna.

Które rozwiązanie byłoby najlepsze dla twojego domu? Nie trzeba dokładnie się na tym znać, aby znaleźć idealne rozwiązanie. Nasi eksperci z pewnością udzielą Ci sprawdzonych porad, dzięki którym z powodzeniem dokonasz wyboru. Ponadto posiadamy własny transport oraz świadczymy profesjonalne usługi montażowe.

Szamba Bielawa – budowa zbiorników

Istotnym aspektem podczas wyboru zbiornika jest jego budowa. Informujemy, że w naszej ofercie znaleźć można zarówno szamba jednokomorowe, jak i dwukomorowe. Jak dokonać udanej inwestycji? To właśnie szamba jednokomorowe są najczęściej wybieraną opcją. Natomiast zbiornik dwukomorowy można stosować z powodzeniem, jeżeli istnieje możliwość odprowadzenia wody do gruntu systemem drenażowym. 

Dodatkowo szambo dwukomorowe z przegrodą przelewową pozwala na zatrzymanie ścieków nieoczyszczonych w pierwszej komorze. Z drugiej strony ścieki płynne wpływają do drugiej komory. Przegroda jest montowana na połowie lub w dwóch trzecich długości szamba. Taki zbiornik posiada dwa kominy rewizyjne które umożliwiają łatwy do nich dostęp.

Nie ma znaczenia, który ze zbiorników wybierzesz. U nas każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, a każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo naszych ekspertów. Wystarczy się z nimi skontaktować, a uzyskasz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Zainstalowaliśmy wiele zbiorników w Bielawie i w okolicy. Zapraszam do skorzystania z naszych usług.

Napisz do nas