Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Kazimierza Wielka

Szamba betonowe Kazimierza Wielka

Szukasz idealnie dopasowanego szamba, które znajdzie zastosowanie na Twojej posesji? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, w której na pewno znajdziesz najlepszą konstrukcję. Wprowadziliśmy na rynek bardzo wiele interesujących propozycji.

Nasza oferta obejmuje wyłącznie szamba pierwszorzędnej jakości, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród inwestorów. To zasługa profesjonalnych ekspertów oraz własnej linii produkcyjnej. Dzięki temu możemy zaproponować różnego rodzaju zbiorniki betonowe, które sprawdzą się przez długie lata.

Zanim dokonasz wyboru dokładnie zapoznaj się z ofertą i rzuć okiem na parametry techniczne. W razie potrzeby nasi specjaliści udzielą Ci wielu niezbędnych wskazówek. Dzięki temu z łatwością sięgniesz po rozwiązanie, które wpisze się w zakres Twoich oczekiwań. Postaw na usługę Szamba Kazimierza Wielka i zapomnij o kompromisach.

 

Jak wybrać najlepiej dopasowane szambo?

O wyborze szamba nie może decydować przypadek, lecz dokładna analiza parametrów konstrukcji. Jednym z najważniejszych kryteriów jest pojemność zbiornika. Musisz zwrócić uwagę, że najczęściej ilość ścieków w 95% odpowiada stopniu zużycia wody. Ponadto jedna osoba zużywa zazwyczaj od 150 do 200 litrów wody w ciągu dnia. Dzięki tym danym możesz obliczyć preferowaną pojemność zbiornika.

Dla przykładu – z czteroosobowego gospodarstwa domowego raz na 14 dni wywozi się nieczystości. Wystarczy, że pomnożysz 175 (średnie zużycie jednej osoby) x 4 domowników x 14 dni. Wówczas otrzymasz wynik 9,8 m3Musisz jednak pamiętać, że kluczowa wartość dotyczy pojemności użytkowej. Ta związana jest z przestrzenią, znajdującą się pod punktem, w którym wprowadza się rurę kanalizacyjną.

Inwestycja w odpowiednie szambo może być trudnym zadaniem. Na szczęście możesz liczyć na wsparcie naszych ekspertów, którzy udzielą Ci niezbędnych wskazówek, a jednocześnie zapewnią transport i montaż zbiornika na posesji. To świetna propozycja dla klientów, którzy cenią wygodę i zawsze decydują się na sprawdzone rozwiązania.

 

Szamba Kazimierza Wielka – jak wygląda konstrukcja zbiorników na ścieki?

Nasz szeroki asortyment obejmuje szamba jednokomorowe oraz dwukomorowe. Najczęściej inwestorzy decydują się na to pierwsze rozwiązanie. Z kolei konstrukcja dwukomorowa sprawdzi się bardzo dobrze, gdy jest możliwość legalnego odprowadzania części wody do gleby przez tzw. system drenażu.

Szambo o budowie dwukomorowej ma przegrodę przelewową. Jak sama nazwa mówi, element zatrzymuje ścieki grube i pozwala, aby te płynne przedostały się do drugiej komory. Zazwyczaj przegroda znajduje się na połowie lub 2/3 długości szamba. Ponadto tego typu zbiornik ma dwa kominy rewizyjne, więc dostęp do nich jest bardzo prosty.

Jeśli nie wiesz, jak wybrać idealne szambo na własną posesję, koniecznie skontaktuj się z naszymi specjalistami. Zawsze działamy skutecznie i profesjonalnie, o czym przekonało się wielu zadowolonych klientów. Dołącz do nich i ciesz się komfortem na własnej posesji.

Napisz do nas