Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Zelów

Szamba betonowe Zelów

Zastanawiasz się nad inwestycją w solidnie wykonane szambo? W ofercie z powodzeniem znajdziesz model, który znajdzie zastosowanie na Twojej posesji. Sprawdź, jak wybrać najlepsze rozwiązanie i zadbaj o komfort we własnym gospodarstwie domowym. Z naszymi wskazówkami na pewno dokonasz udanego wyboru.

Wprowadziliśmy na rynek wyłącznie najwyższej jakości szamba betonowe. Ponadto dysponujemy własną linią produkcyjną, a nasz zespół tworzą doświadczeni eksperci. Ich wiedza technologiczna sprawia, że zyskaliśmy uznanie wśród najbardziej wymagających klientów. Jeżeli cenisz sprawdzone rozwiązania, obok usługi szamba Zelów nie możesz przejść obojętnie.

Zanim dokonasz wyboru, zapoznaj się z asortymentem i zastanów się, który zbiornik jest idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na wsparcie naszych ekspertów, którzy udzielą Ci wielu cennych wskazówek. W ten sposób na pewno dokonasz udanego zakupu.

Jak wybrać optymalną pojemność szamba?

Do najważniejszych aspektów przy wyborze szamba należy pojemność. Parametr ten należy dostosować do ilości ścieków, jakie wytwarzane są przez gospodarstwo domowe. Warto pamiętać, że wartość ta zazwyczaj sięga ok. 95% zużycia wody. Z kolei jeden mieszkaniec wykorzystuje średnio od 150 do 200 litrów wody w ciągu dnia. Na podstawie tych informacji możesz wykonać proste obliczenia.

Dla przykładu wzięliśmy pod uwagę 4-osobową rodzinę oraz wywóz szamba raz na 2 tygodnie. Teraz wystarczy pomnożyć 175 litrów (uśrednione zużycie) x 4 osoby x 14 dni. Otrzymany wynik to 9800 m3. Musisz jednak pamiętać, że kluczowym aspektem jest pojemność czynna (użytkowa) zbiornika. Ta dotyczy przestrzeni zlokalizowanej pod miejscem, w którym wprowadza się rurę kanalizacyjną.

Nasz asortyment jest bardzo bogaty i obejmuje zbiorniki o różnej pojemności. Ponadto proponujemy transport szamba na posesję oraz jego profesjonalny montaż. To doskonała wiadomość dla wszystkich osób, które cenią wygodę i zawsze stawiają na wsparcie doświadczonych ekspertów.

Szamba Zelów – konstrukcja zbiornika

Musisz również zwrócić na konstrukcję szamba. W naszej ofercie znajdziesz jednokomorowe oraz dwukomorowe zbiorniki. Jak wybrać idealnie dopasowane rozwiązanie? Otóż najczęściej bardzo dobrym wyborem będzie szambo z jedną komorą. Natomiast ta druga opcja to dobra propozycja, jeśli istnieje możliwość legalnego doprowadzania części wody ze zbiornika przez drenaż.

Dwukomorowe szambo wyróżnia się obecnością przegrody przelewowej. To element, który umożliwia zatrzymywanie grubych ścieków w części pierwszej i transport nieczystości płynnych do drugiej. Ponadto szamba wyróżniają się kominami rewizyjnymi, więc dostęp do nich nie sprawia kłopotów.

Zanim zdecydujesz się na zakup, porozmawiaj z naszymi specjalistami. Na pewno uzyskasz wiele cennych wskazówek, dzięki którym bez trudu dokonasz udanego zakupu. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście i proponujemy usługi na najwyższym poziomie. Zaufało nam już wielu klientów w Zelowie i okolicznych miejscowościach.

Napisz do nas