Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Mińsk Mazowiecki

Szamba betonowe Mińsk Mazowiecki

Zastanawiasz się, jak wybrać idealny zbiornik na ścieki? W naszej ofercie z powodzeniem znajdziesz rozwiązanie najlepiej dopasowane do osobistych potrzeb. Wystarczy rzucić okiem na kilka ważnych parametrów, aby dokonać udanego wyboru. Poznaj szczegółowe informacje i zadbaj o komfort na własnej posesji.

Nasz asortyment obejmuje wyłącznie najwyższej jakości szamba betonowe. Ponadto mamy własną linię produkcyjną, więc oferta jest idealnie dopasowana do potrzeb wymagających klientów. Zawsze współpracujemy z profesjonalistami o szerokiej wiedzy technologicznej, a nasze zbiorniki są szczelne, trwałe i niezawodne.

Te atuty sprawiają, że na usługę szamba Mińsk Mazowiecki zdecydował się już tak wielu zadowolonych klientów. Jeżeli cenisz sprawdzone rozwiązania i chcesz sięgnąć po szambo na długie lata, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie.

Jak wybrać pojemność zbiornika?

Przed zakupem zbiornika na nieczystości zwróć uwagę na podstawowe właściwości. Do najważniejszych kryteriów należy pojemność. Ta powinna być dopasowana do ilości ścieków, jakie są generowane przez gospodarstwo domowe. Warto nadmienić, że jest to wielkość, która w ok. 95% pokrywa się z ilością zużywanej wody. Natomiast jedna osoba wykorzystuje ok. 150-200 litrów wody dziennie.

Te dane pomogą Ci określić optymalną pojemność zbiornika dla czteroosobowej rodziny, gdy wywóz ścieków następuje raz na 2 tygodnie. Wystarczy, że pomnożysz 175 litrów x 4 osoby x 14 dni. Otrzymasz wynik 9800 litrów. Jednak możliwa do wykorzystania jest jedynie pojemność czynna (użytkowa) zbiornika. Ta dotyczy przestrzeni pod miejscem, w którym jest montowana rura kanalizacyjna.

Gwarantujemy dowóz szamba do klienta oraz profesjonalny montaż. Te usługi docenią wszyscy klienci, którym zależy na wygodzie i wyborze profesjonalnych rozwiązań. Wystarczy skontaktować się z naszymi ekspertami i złożyć zamówienie, aby sięgnąć po zbiornik, który wpisze się w zakres Twoich oczekiwań.

Szamba Mińsk Mazowiecki – budowa zbiornika

Bardzo ważnym aspektem jest również konstrukcja zbiornika na ścieki. W naszej ofercie znajdziesz szamba jedno- oraz dwukomorowe. Zastanawiasz się, które najlepiej sprawdzi się na Twojej posesji? Otóż najczęściej idealnym wyborem jest model z jedną komorową. Natomiast ta druga opcja znajdzie zastosowanie wśród inwestorów, którzy mogą legalnie doprowadzić część wody do gleby przez drenaż.

Dwukomorowa konstrukcja charakteryzuje się przegrodą przelewową. Jest to element instalowany w połowie lub 2/3 zbiornika. Jak sama nazwa wskazuje, odpowiada za oddzielenie tzw. ścieków grubych od płynnych. W dodatku tego typu szamba mają dwa kominy rewizyjne, co znacznie ułatwia dostęp.

Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo w zakresie wyboru zbiornika na nieczystości. Oferta jest bardzo szeroka i dopasowana do potrzeb różnych gospodarstw domowych. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania i pomogą wybrać idealnie dopasowany zbiornik.

Napisz do nas