Jesteś tutaj:

Szamba betonowa Świebodzice

Szamba betonowe Świebodzice

Wybór właściwego zbiornika na ścieki może zapewnić dużą wygodę w twoim domu. W naszej ofercie uwzględniliśmy wiele rozwiązań dostosowanych do różnych wymagań naszych klientów. Dzięki temu każdy może znaleźć ofertę idealnie skrojoną do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Warto zaznaczyć, że od wielu lat współpracujemy z doświadczonymi specjalistami z wieloletnim stażem. Ich wiedza techniczna pozwala nam oferować wysokiej jakości zbiorniki betonowe. Ponadto mamy własną linię produkcyjną i oferujemy Państwu szeroki wybór asortymentu.

Przede decyzją o zakupie szamba betonowego, zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz na co możesz liczyć. To sprawdzona oferta z której skorzystało wielu klientów, którzy cenią sobie najwyższa jakość usług i profesjonalizm. Wybierz nasze szambo, które sprawdzi się na wiele lat.

Pojemność szamba betonowego

Pojemność szamba jest ważnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy zakupie. Jak sprawić, by twoja inwestycja zakończyła się sukcesem? Już odpowiadamy! Przede wszystkim pojemność szamba powinna być dostosowana do ilości ścieków wytwarzanych w domu. Według różnych danych stanowi to nawet 95% zużycia wody.

Zużycie wody na mieszkańca wynosi 150-200 litrów dziennie. Załóżmy, że obliczeń dokonujemy dla 4-osobowej rodziny i szambo opróżniane jest co dwa tygodnie. Użyjemy do tego prostego wzoru: 175L (średnie zużycie) x 4 domowników x 2 tygodnie (14dni). Wynik wynosi 9800 metrów sześciennych. Należy jednak pamiętać, że dostępna jest tylko pojemność czynna, czyli przestrzeń poniżej obszaru, do którego wchodzi rura kanalizacyjna.

Które rozwiązanie jest najlepsze? Nie musisz się na tym znać, aby znaleźć idealny model. Nasi fachowcy dostarczają precyzyjnych wskazówek, które pomogą Ci dokonać udanej inwestycji. Ponadto posiadamy własny transport oraz oferujemy profesjonalny montaż. To dobra wiadomość dla klientów ceniących sobie wygodę.

Szamba Świebodzice – budowa zbiorników

Również istotnym punktem przy wyborze zbiornika jest jego konstrukcja. Należy pamiętać, że w tym asortymencie istnieją jednokomorowe szamba i dwukomorowe szamba. Jak dokonać możliwie najlepszego wyboru? Pierwsza opcja jest najczęściej wybierana. Jednak zbiorniki dwukomorowe stosuje się, gdy istnieje możliwość odprowadzenia wody do gruntu kanałami odwadniającymi poprzez drenaż.

Dodatkowo szambo dwukomorowe wyposażone jest w przegrodę przelewową, pozwalającą na zatrzymanie ścieków gruboziarnistych w pierwszej komorze. Dzięki temu płynne ścieki wpływają do drugiej komory. Przegroda jest zainstalowana na połowie lub w dwóch trzecich długości szamba. Ponadto takie zbiorniki wyróżniają się dwoma zmodyfikowanymi kominami, umożliwiając dzięki temu łatwy dostęp.

 Bez względu na to, który zbiornik wybierzesz, nasi specjaliści służą fachową poradą. Po prostu skontaktuj się z nimi, a oni odpowiedzą na wszystkie Ttwoje pytania. W Świebodzicach i okolicznych miejscowościach zamontowaliśmy już wiele zbiorników. Skorzystaj z naszych usług i dołącz do setek zadowolonych klientów.

Napisz do nas