Jesteś tutaj:

Szamba betonowa Zduńska Wola

Szamba betonowa Zduńska Wola

Inwestycja w odpowiedni zbiornik na ścieki stanowi gwarancję komfortu na długie lata. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania idealnie dopasowane do własnych preferencji. Proponujemy szamba o różnej specyfikacji technicznej, dzięki czemu zaufało nam tak wielu klientów.

Szeroki asortyment obejmuje szamba betonowe pierwszorzędnej jakości. Ponadto współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi ekspertami, którzy wykorzystują wieloletnie doświadczenie i szczegółową wiedzę technologiczną. W dodatku mamy własną linię produkcyjną, więc na pewno sięgniesz po propozycję, która wpiszą się zakres Twoich oczekiwań.

Przed zakupem wystarczy zwrócić uwagę na kilka ważnych parametrów. Poznaj szczegółowe informacje, a na pewno znajdziesz odpowiednie rozwiązanie. Przekonało się o tym wielu klientów w Zduńskiej Woli i okolicznych miejscowościach.

Pojemność szamba – jak wybrać najlepsze rozwiązanie?

Jednym z najważniejszych kryteriów przy zakupie szamba jest jego pojemność. Jak dokonać udanego wyboru? Przede wszystkim musisz sięgnąć po konstrukcję dopasowaną do ilości wytwarzanych ścieków przez gospodarstwo domowe oraz liczby mieszkańców. Zwróć uwagę, że ilość ścieków najczęściej odpowiada w ok. 95% ilości zużywanej wody. Według szacunków jedna osoba zużywa ok. 150-200 litrów wody w ciągu dnia. Aby obliczyć optymalną pojemność zbiornika, skorzystaj z prostego wzoru.

Przyjęliśmy szacunki dla czteroosobowej rodziny. Ponadto wzięliśmy pod uwagę wywóz szamba raz na dwa tygodnie. Wystarczy pomnożyć 175 l x 4 osoby x 14 dni. Otrzymany wynik wynosi 9800 litrów. Musisz jednak pamiętać, że najważniejszym aspektem jest pojemność użytkowa. Wartość ta dotyczy przestrzeni, która znajduje się pod miejscem wprowadzenia rury kanalizacyjnej.

W naszej ofercie z łatwością znajdziesz zbiornik idealnie dopasowany do własnych potrzeb. Ponadto oferujemy transport oraz fachowy montaż szamb. Wystarczy złożyć zamówienie, a eksperci zadbają o każdy detal. Wybierz sprawdzone i polecane rozwiązanie.

Szamba Zduńska Wola – zbiorniki jedno- i dwukomorowe

W bogatej i zróżnicowanej ofercie znajdziesz zbiorniki jedno- i dwukomorowe. Jak wybrać idealnie dopasowane szambo? Otóż najczęściej sprawdza się ten pierwszy wariant. Natomiast szambo dwukomorowe będzie idealnym rozwiązaniem, jeżeli istnieje opcja odprowadzenia części wody do gleby przez tzw. drenaż.

Cechą charakterystyczną dwukomorowej konstrukcji jest przegroda przelewowa. Element ten zatrzymuje grube ścieki w komorze pierwszej i sprawia, że płynne ścieki przedostają się do drugiej komory. Najczęściej konstrukcja znajduje się w połowie lub 2/3 długości szamba. Ponadto zbiornik dwukomorowy ma dwa kominy rewizyjne, co pozwala na bardzo łatwy dostęp do komór.

Pamiętaj, że przy wyborze szamba zawsze możesz liczyć na wsparcie naszych fachowców. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a na pewno uzyskasz wiele cennych wskazówek. Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie dopasowane do Twoich preferencji. Obok tej propozycji nie sposób przejść obojętnie.

Napisz do nas