Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Żyrardów

Szamba betonowe Żyrardów

Sieć kanalizacyjna nie dotarła jeszcze do każdego zakątka kraju. Dopóki tak się nie stanie, inwestorzy z chęcią będą sięgać po zbiorniki bezodpływowe, które świetnie nadają się do gromadzenia ścieków stałych, jak i płynnych. Większość gospodarstw domowych obecnie takich używa. Budując się z dala od centrum wsi czy miasta, koniecznością jest ich zastosowanie, aby gdzieś odprowadzać nieczystości. Jeśli chcesz skorzystać z oferty dobrej, jakościowej firmy, zdecyduj się na markę Tomex!

Szamba betonowe Żyrardów od firmy Tomex to wysokiej jakości wyroby, które stanowią połączenie betonu oraz stali zbrojeniowej. Idealnie nadają się do domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, jak i zabudowań letniskowych. Często decydują się na nie przedsiębiorcy, ponieważ w zakładach przemysłowych na obrzeżach miast również pracują ludzie, którzy załatwiają swoje potrzeby. Co ciekawe, wiele takich zbiorników wykorzystywanych jest po prostu jako miejsce gromadzenia deszczówki, którą później się wykorzystuje do podlewania kwiatów czy plonów na roli.

Zbiorniki jakościowe oraz tanie — to, czego szuka każdy z nas!

Rozbudowana oferta marki Tomex to nie tylko szamba, ale również inne betonowe zbiorniki oraz piwnice ogrodowe do wkopania w ziemię. Nasi klienci są zachwyceni szerokim asortymentem oraz możliwością dopasowania do ich indywidualnych oczekiwań.

Sprzedajemy szamba Żyrardów jednokomorowe oraz dwukomorowe. Można je zakupić w różnych pojemnościach – 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. Pierwsze trzy pojemności występują wyłącznie w wersji jednokomorowej. Często zbiorniki dwukomorowe uważane są za lepsze, ponieważ pozwalają na późniejszą oszczędność. W jaki sposób? Nie trzeba tak często pompować ścieków, a to wiąże się z zamawianiem specjalistycznych urządzeń.

Produkujemy szamba bardzo skrupulatnie, używając najnowszych technologii i wyłącznie sprawdzonych komponentów. To daje nam pewność, że nasze produkty są warte swojej ceny i tego, by klienci z nich korzystali. Do produkcji stosujemy beton klasy B25, a ponadto stal żebrowaną, która wzmocni konstrukcję. Zalewamy całość w formie, dzięki czemu dno i ściany są nierozerwalną całością. Brak zbędnych łączeń jest tutaj ogromnym atutem. Po wyschnięciu smarujemy ściany zewnętrzne specjalistyczną masą uszczelniającą, która chroni przed negatywnym działaniem wody. Na wierzch kładziemy pokrywę wraz z kominem. Kleimy je do szamba, wykorzystując klej odporny na mróz i wodę.

Nie rezygnuj z jakości — wybierz szamba Tomex!

Znajdziesz u nas najlepsze szamba, które produkujemy, biorąc pod uwagę wszelkie normy i przepisy. Posiadamy też atesty, które są gwarancją dla klienta, że wybiera dobrze! Nasze szamba można zamówić o każdej porze roku. Dodatkowo oferujemy ekspresowy transport specjalistycznym pojazdem, którym również wyładujemy szambo u Ciebie na działce, bez żadnych uszkodzeń mechanicznych czy innych problemów.

Napisz do nas