Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Łódź

Szamba betonowe Łódź

Właściwy wybór szamba ma kluczowy wpływ na komfort mieszkańców. W naszej ofercie znajdziesz wiele dostępnych rozwiązań, dzięki czemu na pewno sięgniesz po propozycję, która wpisze się w zakres Twoich oczekiwań. Sprawdź, jak dokonać udanej inwestycji i zadbaj o spokój na własnej posesji.

Nasz asortyment obejmuje betonowe zbiorniki bardzo wysokiej jakości. To zasługa wiedzy technologicznej ekspertów oraz własnej linii produkcyjnej. Dzięki temu możemy zaproponować klientom sprawdzone, szczelne i perfekcyjnie wykonane szamba. Nic więc dziwnego, że zaufało nam tak wiele osób. To najlepsza rekomendacja.

Przed dokonaniem zakupu musisz upewnić się, który wybór będzie tym najlepszym. Wystarczy jednak rzucić okiem na kilka aspektów technicznych, aby dokonać udanego zakupu i cieszyć się funkcjonalnością przez długie lata. Ponadto zapoznaj się z naszymi wskazówkami, dotyczącymi liczby komór oraz pojemności szamba. Tutaj każdy detal ma bardzo duże znaczenie.

Jak wybrać szambo o odpowiedniej pojemności?

Zanim wybierzesz szambo, zwróć uwagę na specyfikację techniczną. Bardzo ważną kwestię stanowi wybór zbiornika o odpowiedniej pojemności. Parametr ten powinien być dopasowany do liczby domowników. Przede wszystkim należy oszacować ilość powstających ścieków, która zazwyczaj odpowiada ok. 95% zużywanej wody. Zgodnie z szacunkami jedna osoba zużywa ok. 150-200 litrów w ciągu dnia.

Weźmy pod uwagę czteroosobową rodzinę oraz wywóz ścieków raz w ciągu 2 tygodni. Później wystarczy skorzystać z prostego wzoru: 175 l (szacunkowe zużycie na osobę) x 4 osoby x 14 dni. Otrzymasz wynik 9800 litrów. Dzięki temu będziesz wiedzieć, jaki zbiornik okaże się najlepszym wyborem. Pamiętaj, że wykorzystać możesz wyłącznie część użytkową, czyli przestrzeń pod miejscem wprowadzania rury kanalizacyjnej.

Wystarczy, że złożysz zamówienie, a specjaliści zadbają o każdy detal. Ponadto zapewniamy transport szamba oraz jego profesjonalny montaż. To kolejne powody, dla których warto skorzystać z naszej oferty.

Szamba Łódź – zbiornik jedno- czy dwukomorowy?

Nasz asortyment obejmuje jednokomorowe oraz dwukomorowe szamba. Jak wybrać najlepsze rozwiązanie? Otóż najczęściej idealną opcją jest zbiornik jednokomorowy. Natomiast dwukomorowy znajdzie zastosowanie, jeżeli masz możliwość legalnego odprowadzania wody do gleby przez drenaż.

Zwróć uwagę, że dwukomorowe szambo charakteryzuje się inną budową. Podstawową różnicą jest przegroda przelewowa, która zatrzymuje grube ścieki w pierwszej komorze i sprawia, że ścieki płynne przedostają się do drugiej. W dodatku konstrukcja znajduje się w 2/3 lub połowie długości zbiornika. Dodatkowo jest wyposażona w kominy rewizyjne, które pozwalają na prosty dostęp.

Zawsze możesz liczyć na profesjonalne wsparcie ze strony naszych specjalistów. Wystarczy, że skontaktujesz się z nimi, aby sięgnąć po rozwiązanie, które wpisze się w zakres Twoich oczekiwań. Wielokrotnie pomagaliśmy klientom i instalowaliśmy szamba na terenie Łodzi i okolic. Postaw na sprawdzone usługi, a na pewno dokonasz udanej inwestycji.

Napisz do nas