Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Szydłowiec

Szamba betonowe Szydłowiec

Szamba betonowe to zbiorniki bezodpływowe, które świetnie sprawdzają się jako miejsce na ścieki stałe i ciekłe. Choć wielu osobom wydaje się, że czas betonowych zbiorników już minął, rzeczywistość jest zupełnie inna. Tak naprawdę sporo gospodarstw domowych nie ma dostępu do sieci kanalizacyjnej, którą buduje dana gmina. Mieszkając zbyt daleko od centrum, bez sąsiadów wokół, bardzo ciężko jest w szybkim czasie podpiąć się do takiej sieci. Nic więc dziwnego, że inwestorzy zwykle sięgają po betonowe zbiorniki, zamiast czekać na przyłączenie.

Betonowe zbiorniki od firmy Tomex to doskonałej jakości produkty, które tworzymy ze stali i betonu wysokiej klasy. Są to bezodpływowe szamba na ścieki, które idealnie sprawdzają się w przypadku domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, jak i domków letniskowych. Bardzo często ludzie korzystają z nich jako miejsce na deszczówkę. Kiedy zostaną napełnione wodą, można ją później wykorzystać do podlewania plonów czy rabat kwiatowych. Szamba betonowe Szydłowiec od firmy Tomex to strzał w dziesiątkę!

Jednokomorowe i dwukomorowe zbiorniki solidne i trwałe

Oferta marki Tomex jest niezwykle rozbudowana. Można w niej zobaczyć dużą różnorodność, jeśli chodzi o zbiorniki na nieczystości. Wyróżniamy szamba z jedną komorą oraz z dwiema. Wśród nich znajdziemy szamba o pojemności 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. Pierwsze trzy typy występują jedynie w wersji jednokomorowej.

Szamba Szydłowiec w wersji jednokomorowej polecane są dla domów jednorodzinnych, zaś dwukomorowe mogą posłużyć w przypadku zabudowy wielorodzinnej. Zbiorniki dwukomorowe są polecane częściej, ponieważ nie wymagają zbyt częstego opróżniania. Ułatwia to logistykę, a także zwiększa oszczędności.

W firmie Tomex znamy się na swoim fachu znacznie lepiej niż konkurencja. Wykorzystujemy specjalne formy, w których zalewamy betonem stal zbrojeniową. Wykorzystujemy beton klasy minimum B25, dzięki czemu nasze produkty są trwałe, solidne i odporne na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Do zabezpieczenia szamba z zewnątrz wykorzystujemy specjalistyczną masę. Dodatkowe elementy szamba to pokrywa oraz kominek. Klejone są od góry przy pomocy kleju odpornego na mróz i działanie wody.

Zbiorniki dla każdego — trwała i solidna metoda zbierania ścieków!

Dlaczego to właśnie u nas możesz zamówić najlepsze szamba? Wysoka jakość naszych wyrobów to efekt wykorzystywana innowacyjnych technologii. Bez problemu stosujemy się do obowiązujących w kraju i UE norm, posiadamy liczne atesty, dzięki którym klienci mogą mieć pewność, że sprzedajemy im naprawdę solidne szamba. Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę, która nieustannie się doszkala i zdobywa nową wiedzę. Dzięki temu stajemy się lepsi, odpowiadamy na oczekiwania naszych klientów z jeszcze większym zapałem.

Nie zwlekaj — zamów solidne szambo już dzisiaj! Sprzedajemy je zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, abyś z nich skorzystał. Dodatkowo oferujemy ekspresowy transport na miejsce!

Napisz do nas