Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Płońsk

Szamba betonowe Płońsk

Ścieki generuje praktycznie każde gospodarstwo, niezależnie od tego, czy są w nim hodowane zwierzęta, czy nie. Woda spływająca z kuchni czy łazienki to również ścieki, które należy odprowadzać w odpowiednie miejsce. Nie ma mowy o ich utylizowaniu w rzekach czy potokach, jednak nie każdy ma możliwość podpięcia swojego domu pod ogólną sieć kanalizacyjną. Na szczęście, już od dawien dawna znane są inne przydomowe rozwiązania. Doskonałym tego przykładem są szamba. Te betonowe zbiorniki wykonywane są w rozmaitych pojemnościach jako jednokomorowe, dwukomorowe czy wielokomorowe. Konkretny wybór będzie zależał od wielkości gospodarstwa, od osób, które zamieszkują dane gospodarstwo, a także ilości wody, jaka będzie zużywana. Firma Tomex oferuje najlepsze, jakościowe szamba wykonywane z niezwykłą starannością!

Szamba jednokomorowe — strzał w dziesiątkę w przypadku domów letniskowych i większych

Szamba Płońsk od firmy Tomex to jedne z najtańszych i najpopularniejszych form gromadzenia ścieków. Do ich produkcji stosujemy najlepszy beton klasy B35. Dodajemy również specjalistyczne płyny, które znacznie poprawiają wodoszczelność betonu. Izolujemy otrzymane szambo masą asfaltowo-kauczukową. Wszystko to sprawia, że nasza szamba są naprawdę solidne i można z nich śmiało korzystać w rozmaitych sytuacjach.

Jak sama nazwa mówi, w naszej ofercie znajdziesz szamba jednokomorowe. Oznacza to, że cała konstrukcja składa się z jednej tylko komory. Wewnątrz nie ma żadnych dodatkowych ścianek. Tworzymy zbiorniki o pojemności 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. Każdy klient znajdzie więc u nas coś dla siebie, w zależności od tego, czego potrzebuje. Staramy się uzyskać solidne ściany, które nawet po latach nie poddadzą się naporowi wód gruntowych czy ziemi. Oferujemy także standardowe, jak i wzmacniane pokrywy, które nie oprą się nawet podczas przejazdu samochodów osobowych lub ciężarowych.

Dla większych wymagań — szamba dwukomorowe od marki Tomex!

Szamba betonowe Płońsk to również produkty dwukomorowe. Te produkowane są w taki sam sposób jak szamba jednokomorowe. To, czym się różnią, to ilość komór oraz jedna przegroda wewnątrz. Nasze zbiorniki dwukomorowe sprawdzą się w większych gospodarstwach, a także na posesjach wielorodzinnych. Mogą stać się miejscem do zlewania ścieków, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by były użytkowane, jako zbiorniki na deszczówkę, gnojowice czy przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Nie zwlekaj — jeśli potrzebujesz solidnego szamba, skontaktuj się z naszą firmą Tomex. Mamy niemałe doświadczenie w branży, wiemy, czego oczekują klienci oraz stosujemy najlepsze, sprawdzone materiały i komponenty. Poza szambami produkujemy także piwnice ogrodowe, włazy czy studzienki. Doskonała znajomość technologii, gwarancja na wyroby oraz właściwe podejście do klienta sprawiły, że obecnie cieszymy się wspaniałą pozycją na rynku, której może nam pozazdrościć konkurencja!

Napisz do nas