Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Krośniewice

Szamba betonowe Krośniewice

Inwestycja w trwały i funkcjonalny zbiornik na ścieki to gwarancja komfortu przez długie lata. W naszej ofercie znajdziesz propozycje o zróżnicowanej specyfikacji technicznej, dzięki czemu na pewno sięgniesz po rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb Twojego gospodarstwa domowego.

Bogata oferta obejmuje szamba betonowe bardzo wysokiej jakości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych ekspertów oraz ich wiedzy technologicznej proponowane konstrukcje świetnie wpisują się w oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ponadto mamy własną linię produkcyjną.

Przed dokonaniem inwestycji dobrze zapoznaj się z asortymentem dostępnych rozwiązań i zastanów się, które szambo najlepiej wpisze się w zakres Twoich potrzeb. Ponadto na pewno otrzymasz wiele cennych wskazówek ze strony ekspertów. Nic więc dziwnego, że nasze zbiorniki cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Pojemność szamba – jak dokonać wyboru?

Przed wyborem szamba musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników. Do najważniejszych parametrów należy pojemność zbiornika, która powinna być dopasowana do liczby domowników oraz ilości ścieków generowanych przez gospodarstwo domowe. W naszej ofercie  powodzeniem znajdziesz propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb.

Warto pamiętać, że ilość ścieków zazwyczaj odpowiada w ok. 95% ilości zużywanej wody. Według szacunków jedna osoba zużywa nawet 150-200 litrów wody w ciągu dnia. Pojemność zbiornika możesz bardzo łatwo obliczyć. W przykładzie poniżej określiliśmy rozwiązanie dla czteroosobowej rodziny przy wywozie nieczystości raz na 2 tygodnie.

Wystarczy pomnożyć 175 l (szacunkowe zużycie na osobę) x 14 dni x 4 domowników. Uzyskasz wynik 9800 m3. Pamiętaj jednak, że wykorzystasz jedynie pojemność użytkową (czynną) szamba. Chodzi tu o przestrzeń, która znajduje się pod miejscem montowania rury kanalizacyjnej.

W razie potrzeby nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania. Ponadto zapewniamy fachową instalację oraz transport zbiorników. Przekonało się o tym wiele osób, które wybrały usługę szamba betonowe Krośniewice. Dołącz do zadowolonych klientów i wybierz komfort.

Szamba Krośniewice – wybierz odpowiednią konstrukcję

Przed zakupem szamba zwróć uwagę na jego budowę. W ofercie znajdziesz zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe. Zazwyczaj najlepszą opcją jest ten pierwszy wybór. Natomiast dwukomorowy układ sprawdzi się, jeśli będziesz mógł legalnie odprowadzić część wody do gleby przez drenaż.

Zbiornik dwukomorowy charakteryzuje się przegrodą przelewową, która zatrzymuje ścieki grube w pierwszej części zbiornika. Natomiast ścieki płynne trafiają do drugiej komory. Ponadto takie szambo wyposażone jest w dwa kominy rewizyjne, które ułatwiają dostęp.

Niezależnie od tego, na jaki zbiornik się zdecydujesz, wsparcie naszych specjalistów będzie na wyciągnięcie ręki. Zadzwoń do nich i porozmawiaj o swoich oczekiwaniach. Dzięki temu otrzymasz fachowe doradztwo. Jeśli cenisz sprawdzone rozwiązania, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie.

Napisz do nas