Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Głowno

Szamba betonowe Głowno

Dobra inwestycja w szambo pozwoli Ci rozwiązać problem ścieków i zadbać o komfort domowników. Dlatego o zakupie zbiornika nigdy nie powinien decydować przypadek. Proponujemy wiele rozwiązań, dzięki czemu na pewno znajdziesz propozycję idealnie dopasowaną do własnych potrzeb.

Bogaty i zróżnicowany asortyment obejmuje szamba betonowe bardzo wysokiej jakości. Wiedza technologiczna naszych specjalistów oraz wieloletnie doświadczenie stanowią atuty, dzięki którym nasza firma cieszy się tak dużym uznaniem. W dodatku mamy własną linię produkcyjną. Wszystko to sprawia, że zaufało nam tak wielu klientów.

Zanim zdecydujesz się na zakup, przeanalizuj naszą ofertę i upewnij się, która konstrukcja będzie najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb. U nas z pewnością znajdziesz rozwiązanie, które będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Wybierz szambo o odpowiedniej pojemności

Pojemność zbiornika na ścieki stanowi jedno z kluczowych kryteriów, na które musisz zwrócić uwagę przed dokonaniem inwestycji. Jak wybrać odpowiednie rozwiązanie? Przede wszystkim wartość ta powinna być dopasowana do ilości ścieków wytwarzanych przez gospodarstwo domowe. Według szacunków odpowiada 95% zużycia wody.

Ponadto przyjmuje się, że zużycie wody na osobę sięga 150-200 litrów. W przykładzie poniżej określiliśmy zużycie dla czteroosobowej rodziny przy wywozie nieczystości raz na 2 tygodnie.

Pomnóż 175 litrów (zakładane średnie zużycie) x 4 osoby x 14 dni, a uzyskasz 9800 m3. Pamiętaj jednak, że możesz wykorzystać jedynie pojemność czynną. Jest to wielkość, która mówi o przestrzeni, znajdującej się poniżej miejsca wprowadzania rury kanalizacyjnej.

Zastanawiasz się, jak wybrać najlepsze rozwiązanie? Zawsze możesz liczyć na wsparcie naszych ekspertów. Ponadto zapewniamy transport i fachowy montaż. Wszystko to sprawia, że na nasze usługi zdecydowało się tak wielu klientów. Wybierz sprawdzone rozwiązanie i zapomnij o wszelkich kompromisach.

Szamba Głowno – budowa zbiorników na ścieki

Kolejny ważny aspekt to wybór zbiornika o odpowiedniej budowie. Jak dokonać udanego zakupu? Nasza oferta obejmuje zbiorniki jedno- oraz dwukomorowe. Najczęściej ten pierwszy wariant będzie dobrym wyborem. Natomiast drugi sprawdzi się, jeżeli istnieje możliwość legalnego odprowadzenia wody do gleby przez tzw. drenaż.

Zwróć uwagę, że szambo dwukomorowe charakteryzuje się przegrodą przelewową. Jest to konstrukcja, która zatrzymuje grube ścieki w pierwsze komorze i powoduje, że te płynne wędrują do drugiej komory. Przegroda montowana jest w 2/3 długości zbiornika lub w połowie. W dodatku szambo dwukomorowe ma dwa kominy rewizyjne, więc dostęp jest bardzo prosty.

Niezależnie od tego, który zbiornik wybierasz, fachowe doradztwo naszych ekspertów jest w zasięgu ręki. Wystarczy skontaktować się z nimi i zapytać o każdy szczegół. Instalowaliśmy już wiele szamb w Głownie oraz okolicznych miejscowościach i cieszymy się pozytywnymi opiniami wśród najbardziej wymagających klientów. Trudno o lepszą rekomendację!

Napisz do nas