Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Rawa Mazowiecka

Szamba betonowe Rawa Mazowiecka

Szukasz idealnie dopasowanego zbiornika na ścieki? W naszym asortymencie na pewno znajdziesz propozycję dla siebie. Zapoznaj się z ofertą i sprawdź, jak wiele możemy Ci zaproponować. Przekonały się o tym setki zadowolonych klientów i teraz możesz do nich dołączyć.

Proponujemy wysokiej jakości szamba betonowe, które powstały dzięki szerokiej wiedzy naszych ekspertów. W dodatku mamy własną linię produkcyjną, co  pozwala wprowadzić do oferty rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb klienta. To świetna wiadomość dla wymagających.

Zanim dokonasz wyboru, upewnij się, który zbiornik wpisze się w zakres Twoich potrzeb. Wystarczy, że zapoznasz się z naszymi wskazówkami, a na pewno dokonasz udanej inwestycji. Jeśli cenisz wysoką funkcjonalność i ponadprzeciętną trwałość, ten wybór na pewno będzie udany.

Wybierz szambo o odpowiedniej pojemności

Szczegółowa analiza parametrów technicznych pozwoli Ci wybrać konstrukcję, która idealnie sprawdzi się na Twojej posesji. DO najważniejszych parametrów należy pojemność zbiornika i należy dopasować ją do ilości powstających ścieków oraz liczby domowników. Wystarczy, że dokonasz prostych obliczeń. Weź pod uwagę, że ilość powstających nieczystości odpowiada ok. 95% zużywanej wody. Z kolei średnie zużycie na mieszkańca może wynosić 150 – 200 litrów.

Weźmy pod uwagę wywóz szamba co dwa tygodnie dla czteroosobowej rodziny. Pomnóż 175 litrów (zakładane zużycie) x 4 domowników x 14 dni. Otrzymasz wynik 9800 litrów. Pamiętaj jednak, że możliwa do wykorzystania jest część użytkowa szamba, czyli przestrzeń, która znajduje się pod miejscem wprowadzania rury kanalizacyjnej.

Nasza oferta obejmuje szamba o różnej pojemności, więc bez trudu wybierzesz propozycję dopasowaną do preferencji mieszkańców. W dodatku oferujemy fachowy montaż oraz transport zbiornika na miejsce. To znakomita propozycja dla wszystkich klientów, którym zależy na komforcie.

Szamba Rawa Mazowiecka – budowa zbiorników

Konstrukcja zbiornika to kolejny ważny aspekt. Nasza oferta obejmuje zarówno jedno-, jak i dwukomorowe szamba. Najczęściej klienci decydują się na tę pierwszą opcję. Z kolei szamba dwukomorowe znajdą zastosowanie na posesjach, na których istnieje możliwość legalnego odprowadzenia części wody ze zbiornika do gleby przez drenaż.

Cechą charakterystyczną dwukomorowej konstrukcji jest przegroda przelewowa, która zatrzymuje grube ścieki w pierwszej komorze i sprawia, że ścieki płynne trafiają do drugiej komory. Przegroda montowana jest w połowie lubi 2/3 zbiornika. Zwróć uwagę, że takie szamba charakteryzują się dwoma kominami rewizyjnymi, co pozwala na prosty dostęp.

Jeżeli nie wiesz, który wybór okaże się najlepszą inwestycją, zawsze możesz liczyć na wskazówki ze strony doświadczonych ekspertów. Skontaktuj się z nami, a na pewno odpowiemy na wszystkie pytania. Niejednokrotnie instalowaliśmy zbiorniki na terenie Rawy Mazowieckiej i okolic. Ponadto możemy zaproponować rozwiązania perfekcyjnie dopasowane do potrzeb klienta. Teraz na pewno dokonasz udanego zakupu.

Napisz do nas