Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Kielce

Szamba betonowe Kielce

Wybór odpowiedniego szamba ma kluczowy wpływ dla komfortu mieszkańców. Dlatego wprowadziliśmy na rynek modele, które doskonale sprawdzą się na różnych posesjach. Wystarczy, że zapoznasz się z pełnym asortymentem, a na pewno znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie. Poznaj szczegóły i sprawdź, jak wiele możemy Ci zaoferować.

W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej klasy szamba betonowe, które charakteryzują się kapitalną jakością wykonania. To zasługa doświadczonych ekspertów, którzy na co dzień wykorzystają szczegółową wiedzę. W dodatku mamy własną linię produkcyjną, dzięki czemu możemy wykonywać konstrukcje perfekcyjnie dopasowane do potrzeb klientów.

Przed dokonaniem inwestycji dobrze zapoznaj się z ofertą i porównaj specyfikację interesujących Cię modeli. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc ze strony naszych specjalistów. Nic więc dziwnego, że usługa szamba Kielce jest tak chętnie wybierana przez wymagających inwestorów. Wybierz sprawdzone rozwiązanie!

 

Jak określić właściwą pojemność szamba?

Przed wyborem szamba musisz rzucić okiem na kilka elementów technicznych. Do ważnych kryteriów należy pojemność zbiornika. Przede wszystkim zwróć uwagę, że ilość ścieków zazwyczaj stanowi ok. 95% zużytej wody. W dodatku jedna osoba zużywa ok. 150-200 litrów wody dziennie. Teraz możesz dość łatwo wyliczyć pojemność szamba.

Weźmy pod uwagę np. czteroosobowe gospodarstwo, w którym szambo jest wywożone raz na 2 tygodnie. Wystarczy, że pomnożysz 175 (średnie zużycie na osobę) x 4 domowników x 14 dni. Otrzymasz wynik 9,8 m3. Jednak musisz pamiętać, że kluczowym aspektem jest pojemność użytkowa. Dotyczy ona przestrzeni, która mieści się pod miejscem wprowadzania rury kanalizacyjnej.

Wybór szamba nie zawsze jest prosty. Jednak zwróć uwagę, że zawsze możesz liczyć na wsparcie naszych specjalistów, którzy udzielą Ci ważnych wskazówek. Ponadto zapewnią transport na posesję, a także montaż zbiornika. Jeżeli więc cenisz wygodę i profesjonalizm, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą.

 

Szamba Kielce – budowa zbiorników na ścieki

Nasza oferta obejmuje zarówno  szamba jedno- jak i dwukomorowe. Standardowym wyborem jest ten pierwszy wariant. Jednak druga opcja sprawdza się, jeśli istnieje możliwość odprowadzenia części wody do gleby poprzez drenaż.

Musisz pamiętać, że szambo dwukomorowe ma przegrodę przelewową. Jest to element, który zatrzymuje grube ścieki w komorze pierwszej i sprawia, że nieczystości przedostają się do tej drugiej. Element montuje się na 2/3 długości konstrukcji lub w połowie. Ponadto dwukomorowe szambo jest wyposażone w dwa kominy rewizyjne, co znacznie ułatwia dostęp.

Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomocne wskazówki ze strony naszych specjalistów. Wystarczy skontaktować się z nimi i zapytać o szczegóły. Przekonało się o tym wielu zadowolonych inwestorów z Kielc oraz okolicznych miejscowości. Zaufaj doświadczonym profesjonalistom i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać.

Napisz do nas