Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Drzewica

Szamba betonowe Drzewica

Szukasz odpowiedniego zbiornika na ścieki? O tym wyborze nigdy nie powinien decydować przypadek. Dlatego wprowadziliśmy wiele rozwiązań, które sprawdziły się już na niejednej posesji. Zapoznaj się z naszym asortymentem i sięgnij po propozycję, która wpisze się w zakres Twoich oczekiwań.

Wprowadziliśmy na rynek szamba betonowe, które wyróżniają się kapitalną jakością. Wieloletnia praktyka oraz szczegółowa wiedza technologiczna ekspertów sprawiły, że wybór naszych zbiorników stanowi propozycję na długie lata. Co ważne, dysponujemy własną linią produkcyjną, więc przygotujemy zbiornik świetnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Zanim wybierzesz zbiornik, porównaj dostępne rozwiązania i upewnij się, które szambo będzie najlepsze. Sprawdź kluczowe parametry, a na pewno dokonasz udanej inwestycji.

Wybierz szambo o odpowiedniej pojemności

Do najważniejszych kryteriów należy pojemność szamba. Jest to parametr, który zależy od ilości ścieków wytwarzanych w gospodarstwie domowych. Jak określić te dane? Przede wszystkim pamiętaj, że zazwyczaj ilość ścieków odpowiada 95% zużywanej wody. Natomiast każdy z domowników wykorzystuje ok. 150 – 200 litrów wody w ciągu dnia. Następnie wystarczy pomnożyć kilka wartości, aby ułatwić sobie zakup zbiornika.

Weźmy pod uwagę czteroosobowe gospodarstwo domowe, gdzie wywóz szamba następuje co dwa tygodnie. Pomnóż 175 ; (średnie zużycie na osobe) x 4 osoby 14 dni = 9800 m3. To jeszcze nie wszystko. Pamiętaj, że mówimy o pojemności użytkowej (czynnej). Wartość ta dotyczy przestrzeni, która znajduje się pod miejscem wprowadzania rury kanalizacyjnej.

W razie potrzeby zawsze możesz liczyć na wskazówki ze strony naszych ekspertów. Dzięki temu na pewno wybierzesz idealne rozwiązanie. Ponadto oferujemy transport oraz fachowy montaż zbiornika. Złóż zamówienie, a nasi eksperci zadbają o każdy szczegół. To doskonała wiadomość dla wymagających klientów, którzy cenią sprawdzone rozwiązania i zawsze szukają najlepszych propozycji na rynku.

Szamba Drzewica – budowa zbiorników na ścieki

W szerokim asortymencie znajdziesz zarówno zbiorniki jedno-, jak i dwukomorowe. Najczęściej najlepszym wyborem będzie ten pierwszy wariant. Natomiast dwukomorowa konstrukcja znajdzie zastosowanie, jeśli istnieje możliwość legalnego odprowadzenie wody do gleby poprzez tzw. drenaż.

Zwróć uwagę, że dwukomorowe szambo ma przegrodę przelewową. Ten element zatrzymuje grube ścieki w komorze pierwszej i sprawia, że nieczystości płynne wędrują do komory drugiej. Konstrukcja montowana jest na 2/3 długości szamba lub w połowie. W dodatku zbiornik dwukomorowy ma dwa kominy rewizyjne, co pozwala na prosty i wygodny dostęp.

W razie wątpliwości nasi specjaliści pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nimi i zapytasz o szczegółowe informacje. O skuteczności naszych działań przekonało się wielu klientów i na pewno warto do nich dołączyć. Nasze usługi realizujemy zarówno w Drzewicy, jak i wielu okolicznych miejscowościach. Postaw na wsparcie prawdziwych profesjonalistów.

Napisz do nas